iTunes Sync Hata -54 Nasıl Düzeltilir?

ipadiphone.net

iTunes Sync Hata -54 Nasıl Düzeltilir?

IPod / iPad / iPhone’unuz iTunes ile senkronize edilemiyor, bilinmeyen bir hata oluştu (-54)? Endişelenme! ITunes hata (-54) olup olmadığını ve nasıl düzeltileceğini öğrenmek için bu yayını okuyun.

Tunes Eşitleme Hata 54: ” iPhone 7 senkronize edilemiyor Bilinmeyen bir hata oluştu (-54)

ITunes’u iPhone iPad’inizi yedeklemek, geri yüklemek veya senkronize etmek için iTunes hatası 14  , 50, 39 ve 54 gibi çok fazla sorunla karşılaşabilirsiniz. Şarkıları / resimleri veya iPhone / iPad / iPod touch’taki bir şeyi iTunes’la senkronize ederken, Aktarımını engelleyen bu iTunes senkronizasyon hatası (-54) sorunuyla karşılaşabilirsiniz.

Bu iTunes senkronizasyon hatasını düzeltmek için iTunes’u en yeni sürüme güncellemek ve iPhone / iPad’i en yeni iOS işletim sistemine yükseltmek gibi pek çok yöntem denemiş olabilirsiniz. Ancak, “iTunes senkronizasyon hatası 54” hala giderilemez.

iTunes Eşitleme Hatası Hakkında (-54)

Bu senkronizasyon hatası 54, PC’yi yeni bir Windows işletim sistemine güncellerken insanların karşılaşabileceği yaygın bir iTunes sorunudur.

Ve çoğu insan bu iTunes senkronizasyon hatasının yetkilendirme ve yönetimle ilgili olduğunu düşünüyor – bilgisayar izinli olmayan kullanıcıların bazı verileri iPhone / iPad / iPod touch ile senkronize etmesine izin vermiyor. Verileri değiştirme veya taşıma izniniz olmayan kişi olabilir ve senkronize etmek istediğiniz veriler “iTunes” klasörü veya yalnızca bazı dosyalar (örneğin, şarkı, resim ve film) olabilir.

iPhone / iPad / iPod hakkında Bilinmeyen Hata (-54) Nasıl Sabit Edilemez?

Bazen iTunes senkronizasyon hatanızı (-54) sabitlemek biraz zor görünüyor çünkü hangi dosyaların bu soruna neden olduğunu bulmak zor. Bu durumda, senkronize edemediğiniz verileri bulmak için ayrı olarak eşitlemeniz gerekir. Örneğin, müzik dosyalarının bu bilinmeyen bir hataya (-54) neden olup olmadığını kontrol etmek için yalnızca şarkıları iPhone 6 veya iPhone 7 ile senkronize edebilirsiniz.

Elbette, bu hatayı düzeltmek için deneyebileceğiniz bazı genel ipuçları vardır:

 • ITunes’unuzu en yeni sürüme güncelleyin; şimdi en yeni sürüm iTunes 12.5.3’tir.
 • IPhone / iPad / iPod touch’ı en yeni iOS işletim sistemine yükseltin.
 • Bilgisayarı iTunes’da yetkilendir.ITunes’u açın> iTunes menüsünden “Mağaza” yı seçin ve bilgisayarınızı yetkilendirin.
 • “ITunes” klasörünüzün veya orijinal dosyalarınızın / klasörlerin izinlerini değiştirin.IOS cihazına aktarmak istediğiniz orijinal belgeleri bulabilir ve izin değiştirebilirsiniz. Windows 10’daki iTunes senkronizasyon hatasını (-54) düzeltmek için “iTunes klasörü” nin “Salt Okunur” iznini değiştirmek için bize bir örnek :

  Windows Gezgini’ni açın> “Müzik” klasörüne gidin> “iTunes” klasörünü sağ tıklayın> Özellikler> “Salt Okunur” un işaretini kaldırın.

 • ITunes’u idari modda çalıştırın.Windows’da yönetici olarak oturum açma> iTunes ikonuna sağ tıklayın> “Özellikler” i seçin> “Uyumluluk” ı seçin> Yönetici olarak çalıştırmak için işaretleyin.
 • (Windows iTunes kullanıcıları için) Mevcut tüm Windows güncelleme servis paketlerini yükleyin. ITunes senkronizasyon hatası windows bilgisayarınızda uyumsuz sürücülerden kaynaklanıyor olabilir.
 • Bir iTunes alternatifi kullanınSözü edilen çözümleri denedikten sonra, iPhone’unuz hala bilinmeyen bir hata (-54) nedeniyle senkronize edilemiyorsa, AnyTrans gibi bazı iTunes alternatiflerini deneyebilirsiniz. En iyi iTunes seçeneklerinden biri olan AnyTrans, medya dosyalarını (Müzik, Oynatma Listeleri, Filmler, TV Şovları, Podcast’ler, iTunes U, Sesli Notlar, Sesli Notlar, Uygulamalar, Zil Sesleri, vb. Gibi) aktarmanıza izin verir ve IPhone iPad’inizde mevcut veriler.

  ipadiphone.net
  ipadiphone.net
 • Bilgisayarınızın kayıt defteri hatalarını temizlemek için bir kayıt defteri onarım aracını indirin. Windows bilgisayar kayıt defteri hataları, bazı dosyalara bilgisayardan başka bir aygıta erişilememesi ve aktarılmaması (-54) hatasına neden olabilir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: