iTunes de İzlenebilecek süper filmler listesi 2017

Çin seddi

ipadiphone.net

ipadiphone.net

Film Hakkında

Dünyaca ünlü yıldız Matt Damon’ın başrol oynadığı ve günümüzün en başarılı görsel tasarımcılarından Zhang Yimou’nun yönetmenliğini üstlendiği (Hero, House of Flying Daggers) Çin Seddi filmi, dünyanın en ikonik yapısı üzerinde, seçkin bir asker gücü tarafından insanlığı korumak için sergilenen cesur bir direniş hikayesini konu alıyor. Yimou’nun ilk İngilizce yapımı olan Çin Seddi, tamamı Çin’de çekilen ilk en büyük film olma özelliğini taşıyor. Filmin diğer oyuncuları arasında Jing Tian, Pedro Pascal, Willem Dafoe ve Andy Lau da yer alıyor.

 • 18,99 TL
 • Tür: Aksiyon – Macera

Logan – Wolverine

ipadiphone.net

ipadiphone.net

Yakın gelecekte, yorgun savaşçı Logan’ın önemsediği tek şey hasta Profesör X’i Meksika sınırında saklamaktı. Ancak Logan’ın Dünya’dan ve kendi efsanesinden saklanma çabası, karanlık güçler tarafından takip edilen genç bir Mutant’ın gelişiyle sona erer.

 • 18,99 TL
 • Tür: Aksiyon – Macera
 • Tarih: 2017

John Wick 2

ipadiphone.net

ipadiphone.net

2014 yılının hit filmi olarak bilinen John Wick’in devam filmi John Wick 2 ile beyazperdeye geri dönüyor. Emekli tetikçi John Wick’in soluksuz aksiyonu devam ediyor. Kadroya yeni eklenen isimler ile intikam büyüyor ve artık o çok daha sert. John, emekli olması için yardımcı olan eski iş ortağını tarafından Uluslararası Suikastçiler Birliği’ni ele geçirmek için Roma’ya gitmeye zorlanır. John Wick dünyanın en azılı katilleriyle karşı karşıya kalacaktır. John Wick kendisine haksızlık edenlerden intikamını almak isterken acaba kendi insanlığını koruyabilecek mi?

 • 14,99 TL
 • Tür: Aksiyon – Macera
 • Tarih: 2017

LEGO Batman Filmi

ipadiphone.net

ipadiphone.net

Film Hakkında

“LEGO® Filmi”nin dünya çapında fenomen olmasını sağlayan vurdum duymaz eğlence ruhunda, ekibin kendiliğinden lideri – LEGO Batman (Will Arnett) – kendi büyük ekran macerasında rol alıyor. Ancak, Gotham içten içe kaynamaya başlamıştır ve Batman, şehri Joker’in (Zach Galifianakis) istilasından kurtarmak istiyorsa yanlız ve kanun tanımaz tavrını terk etmeli, diğerleriyle birlikte çalışmaya kendini alıştırmalı ve biraz sakinleşmelidir.

 • 18,99 TL
 • Tür: Çocuk ve Aile
 • Tarih: 2017

Gi̇zli̇ Sayilar

Theodore Melfi

ipadiphone.net

ipadiphone.net

Film Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri, Rusya ile giriştiği, uzaya insanı ilk götürme yarışı esnasında, ülke tarihinin en büyük operasyonlarından birisinin beyin takımı, bir grup Afrikan-Amerikalı kadındır. John Glenn’in yörüngeye fırlatılışını ve güvenli bir şekilde geri dönmesini sağlayan hesaplamaları yapmak için, NASA ‘nın en iyi beyinleri arasından sıyrılan, aynı zamanda “insan bilgisayarlar” olarak bilinen, grubun üç üyesinin inanılmaz ama gerçek hayat hikayelerinden ilham alındı. Dorothy Vaughn (Octavia Spencer), Mary Jackson (Janelle Monae) ve Katherine Johnson (Taraji P. Henson), tüm cinsiyet,ırk ve profesyonel sınırları, keskin zekaları ve büyük düşünme tutkuları sayesinde aşarken, bir ilki gerçekleştirerek Amerika Birleşik Devletleri tarihine isimlerini altın harflerle kahraman olarak yazdırırlar.

 • 18,99 TL
 • Tür: Dram
 • Tarih: 2017

Karanlığın Elli Tonu

James Foley

ipadiphone.net

ipadiphone.net

Film Hakkında

Jamie Dornan ve Dakota Johnson, tüm dünyada çok satan “Elli Ton” fenomeninin ikinci bölümü olan Karanlığın Elli Tonu’na Christian Grey ve Anastasia Steele rolleriyle dönüyor. Yara almış olan Christian Grey, tedbirli Ana Steele’in hayatına geri dönmesi için çabalarken, Ana Steele ona bir şans daha vermeden önce bir anlaşma yapmak ister. İkili güven oluşturmaya ve dengeyi bulmaya başlarken Christian’ın geçmişindeki karanlık figürler, çiftin birlikte bir gelecek kurma umutlarını yok etmeye kararlı bir şekilde etraflarını sarar. Filmde ayrıca Grinin Elli Tonu’ndan gelen Oscar ödüllü Marcia Gay Harden, Eloise Mumford, Victor Rasuk, Luke Grimes, Jennifer Ehle, Rita Ora ve Max Martini ile ekibe yeni katılan Oscar ödüllü Kim Basinger, Bella Heathcote ve Eric Johnson da rol alıyor. Karanlığın Elli Tonu filminin yönetmeni James Foley (Fear, House of Cards), yapımcıları ise bir kez daha kültürlerarası gişe rekortmeni serilerin yaratıcısı E L James ile birlikte Michael De Luca, Dana Brunetti ve Marcus Viscidi. James’in kitabına dayanan senaryonun yazarı Niall Leonard.

 • 18,99 TL
 • Tür: Romantik
 • Tarih: 2017

 

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!