Yeni iPhone SE 2 Özellikler

En son çıkan yeni iPhone SE 2 yayın tarihini, teknik özelliklerini ve yurt dışı  fiyat söylemlerini topladık. Apple, iPhone’un SE 2 modelinin geleceğini sorgulamak için Mart güncellemesi sırasında orijinal iPhone SE’nin depolanmasına neden oldu.

iphone se2

Topladığımız ve Apple 2016 adlı bir takip başlatacak tarihten işaret eden ipuçları, ipuçları ve kanıt analiz ettiği son iPhone SE 2 çıkış tarihi söylentileri, bizim toparlama hoşgeldiniz Iphone SE 2 en yanısıra iPhone GD Teknoloji özellikleri, tasarım, yeni özellikler ve İngiltere fiyatlandırması. Bu sayfa, 2017’de güncellenmiş bir iPhone SE’nin lansmanıyla ilgili yeni bilgiler ortaya çıktığı zaman güncellenecektir, bu nedenle en yeni iPhone SE 2 söylentileri için düzenli olarak tekrar kontrol edin.

IPhone SE 2 ne zaman çıkıyor?

Orijinal olarak, orijinal iPhone SE’nin Mart 2016’da duyurulduğu ve Apple genelde yılda bir kez telefon hattını güncelleştirdiği için iPhone SE 2’nin Mart 2017’de piyasaya çıkmasını bekliyorduk. Bununla birlikte, yeni bir kırmızı iPhone 7 ve yepyeni bir iPad’i piyasaya sürdüğü online Apple Store’un “bakım” sonrasında, iPhone SE yalnızca depolama alanında 32 ve 128GB’lık bir darbeye maruz kaldı.

Böylece, iPhone SE 2, Mart 2017’de bir görünüm vermedi, ne zaman gelmesini bekleyelim?

KGI Menkul kıymetler analisti Ming-Chi Kuo, iPhone SE 2’nin Apple’ın (daha yüksek marjinli) iPhone 7 satışlarını yamyamlamak istemediği ilkesine göre 2017’de hiç görünmeyeceğini tahmin ediyor. SE 2 Sonuçta, daha düşük bir fiyata daha yeni bir alternatif olurdu.

Ming-Chi Kuo’nun Apple tahminlerine ilişkin muazzam bir sicili var ancak tamamen inandırıcı değiliz: altı ayda tartışılmaz amiral gemisi olarak iPhone 7’ye bazı iyi satışları sağlamak için yeterli zamandan daha fazla zaman ayırmalı ve bunun yerine iPhone SE 2 sonra o bir iPhone 7’den fazla birinci nesil SE veya daha küçük bir Android cihazı (satın almak için her durumda daha muhtemel olduğunu ve Elma altı ay sonra orijinal iPhone SE başlatarak iPhone 6s satış cannibalizing risk oldukça mutlu oldu – Bu strateji iyi iş çıkardı.)

Dört inçli akıllı telefonlar, Apple’ın daha büyük ekranlı ahizelerinden daha düşük önceliğe sahip olduğu görülüyor: iPhone 5’in piyasaya sürülmesi (Eylül 2013) ve SE (Mart 2016) arasında 30 aylık bir boşluk var. Belki Kuo haklı. IPhone SE, iPhone 5c gibi bir defaya mahsus bile olabilir.

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!