Arkadaşlar merhaba gün geçmiyorki yeni özellikler gelmesin. Bu teknoloji nereye gidiyor böyle diye aklımızdan bu sorunu işareti geçmiyor değil tabi ki. Bu defa yeni bir uygulama snapchatte, yeni uygulama güncelleştirmesi mutlaka size de gelmiştir. Yeni uygulamada snap dışında snap attığınız yerin lokasyonu adresini gösterebilirsiniz. Dileğiniz hayranların arkadaşlarınızla konumu paylaşıp onlarla buluşabilirsiniz.

ipadiphone.net

ipadiphone.net

Snapchat IOS için , Snapchat kullanıcılarının arkadaşlarıyla mevcut konumlarını paylaşmasına izin vermek için yeni bir özellik için güncelleme gerçekleştirdi yeni uygulama  snap map.

Snap map sayesinde konum kolaylığı olduğu için gerçek buluşmalara yol açılmış oldu.

Yeni Snap Map ile, konum paylaşımı etkinleştirilmiş olan tüm arkadaşlarınız, her arkadaşın bulunduğu yeri işaretleyen “Actionmoji” fotoğrafları veya fotoğrafları içeren uygulma ve  bir haritada gösterilir. Konumlarını paylaşmak istemeyenler için, Snapchat bir “Gizli Modu” içeriyor. Konum yalnızca Snapchat açık olduğunda güncellenir, dolayısıyla arka planda izleme yapmaz.

ipadiphone.net

ipadiphone.net

Dünyayı keşfetmek için yepyeni bir yol inşa ettik! Neler olduğunu görün, arkadaşlarınızı bulun ve bir maceraya çıkmanız için ilham alın!

Başlamak kolaydır – uzaklaştırıp haritayı görüntülemek için tutun! Konumunuzu arkadaşlarınızla paylaşmak isteyip istemediğinize karar vermeniz mi yoksa Hayalet Moduyla kendinize saklamanız mı gerektiğine karar veriyorsunuz.

Arkadaşlarınız konumunuzu sizinle paylaşıyorsa, kendi Actionmoji Harita üzerinde görünecektir. Actionmojis yalnızca Snapchat’ı açtığınızda güncellenir.

Snapchat’daki Snap Map, bugün başlayarak iOS ve Android cihazlarında kullanılabilir. IOS için Snapchat App Store’dan ücretsiz indirilebilir.

ipadiphone.net

ipadiphone.net

 

iTunes de ki açıklamalar ise şu şekildedir.

Snapchat

Snap, Inc tarafından

Açıklama

Hayatta daha eğlenceli an yaşıyorsanız 🙂 Mutlu Snapp!

Uyarı: Snapchatters mesajları yakalayabilir veya kaydedebilir, örneğin ekran görüntüsü alıp bir kamera kullanarak. Ne Yaptığına Dikkat Et!

Sürüm 10.11.0.0’daki Yenilikler

* Uzaklaştırın ve Haritayı görüntülemek için sıkıştırın!
Dünyada neler olup bittiğini görün ve arkadaşlarınızı bulun. Konumunuzu arkadaşlarınızla paylaşmayı veya Hayalet Moduyla haritadan uzaklaşmayı seçebilirsiniz.

ipadiphone.net

ipadiphone.net

  • Ücretsiz
  • Kategori: Fotoğraf ve Video
  • Güncellenme tarihi: 21 Haziran 2017
  • Sürüm: 10.11.0.0
  • Boyutu: 213 MB
  • Diller: İngilizce, Arapça, Danca, Hollandaca, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Endonezyaca, İtalyanca, Japonca, Korece, Norveççe Bokmål, Lehçe, Portekizce, Romence, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, İspanyolca, İsveççe, Geleneksel Çince, Türkçe
  • Satıcı: Snap, Inc.
ipadiphone.net

ipadiphone.net

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!