iPhone X Yeşil Ekran Sorunu

iphone

iPhone X Yeşil Ekran Sorunu

iPhone X Yeşil Ekran Sorunu maalesef var bununla ilgili araştırdığımız kadarıyla

Bilindiği üzere Apple ilk kez iPhone X modelinde bir OLED ekran kullandı ve bu ekranın piyasadaki en iyi OLED olduğu iddia edildi. Ancak telefonun çıkmasından bu yana birçok sorunla ilgili kullanıcılardan şikayetler geldi. Telefonun inceleme videoları da iPhone X hakkında olumsuzluklar içeren türdendi. iPhone X, şimdi yeni bir sorunla karşı karşıya ve bu soruna ilişkin şikayetler gün geçtikçe artıyor.

Kullanıcılardan bazıları telefonun sağ ve sol sütunlarında ince yeşil bir çizginin olduğuna dair şikayetlerde bulundular. Sosyal ağlardan paylaşılan fotoğraflar en az 35 cihazda bu problemin var olduğunu gösterdi.

Kullanıcılar bunun herhangi bir uygulamadan veya yazılımsal bir sorundan kaynaklanmadığını belirtirken Apple tarafından cihazın 11.1.1’e güncellenip güncellenmemesiyle ilgili sorular aldıklarını belirttiler. Daha önce ise birçok kullanıcı soğuk havalarda telefon ekranının tepki vermesinde sorunlar yaşadıklarını söylemişti. Apple bu sorunla ilgili gelecekteki bir yazılım güncellemesiyle çözüm sağlayacaklarını söylemişlerdi.

Apple, iPhone X ekranlarında sorun olduğunu kabul ederek açıklama yaptı

 

Sorun yaşayan varda lütfen bu başlık altına yorum yapsın bir araştıralım ve çözümü size iletelim ..

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: