iPhone X Almak ?

iphone x pil ömrü

iPhone X Almak ?

iPhone X Alınır mı ?

iPhone X, endüstri ölçütlerine göre dünyanın en iyi ekranına ve kamerasına sahip. Daha hızlı kablosuz şarj da geliyor.

IPhone X, Apple’ın ahizelerinde belirli sorunlar vardı  2007’de orijinal iPhone dışında, bu yeni iPhone, Apple’ın akıllı telefon yönündeki en büyük etkiye ve sorunsuz olmasına sahip olacak şekilde tasarlandı .

 Apple’ın kendisi akıllı telefonun geleceği, on yıl boyunca elde etmeye ve elde tutmak olarak  adlandırıyor. Ancak iPhone X, premium parçalar ve tamamen yeni bir deneyimle ilgili olsa da, akıllı telefon yeniliklerinde liderliği geri kazanmaya çalışan Cupertino markası için büyük bir risk.

Dokunmatik ID  anahtarı parmak izi tarayıcısı gibi , güvenilir öğeleri, ev düğmesini kaybediyor; telefonda gezinme ve kilidini açma ile ayrıcalık için daha fazla para yatırma gibi yeni yöntemlerin tanıtılması geçen yıl geleneksel kulaklık girişini kapatarak zaten yeni bir adım atan bir şirket için riskli görünüyor.

Ancak iPhone X, yıllarca Apple’dan talep ettiğimiz en önemli isteğimiz ahizedir; yalnızca yeni bir iPhone isteyenlerin gittikçe yorgun tasarımlarından uzak bir dünya ile ilgileniyor 🙂

Herkesin aslında kullanıcı olarak , yeni iPhone X sahip olmaya değer olup olmadığını bilmek istiyor .  Bu telefon ile alakalı bir çok reklam var gerek medya gerek arkadaşlarımızla herkes almak istiyor . Öyle güzel geliyorki kulağımıza fiyatının hiç önemi olmayacak gibi .

Açıkçası iPhone X sahip olmaya değer mi ? Apple’ın sunduğu özelliklerin çoğunun (kablosuz şarj, çerçevesiz ekranlar ve yüz tanıma) bu tatlı özellikler gerçekten çok önemli mi ?

Apple hepsini bir araya getirirken sorunsuz bir işletim sorunsuz bir telefon yapabilecek mi bunu zaman gösterecek tabi ki.

Biraz ve özetle özelliklerine bir bakalım.

iPhone X

  • 3 Kasım’da yayınlandı
  • Piyasadaki en pahalı Akıllı telefonu
  • 64GB ve 256GB seçeneklerde

Ekran

  • Bir iPhone’da bugüne kadarki en iyi ekran
  • Berrak, canlı renkler

 

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: