iphone video indirme yontemleri

iPhone / iPad Video İndirme Nasıl Yapılır ?

iPhone video indirme nasıl yapılır makalemize hoşgeldiniz değerli arakdaşlar bununla ilgili bir çok yöntem var ben size en gelişmiş ve güncel olanlarını resimli olarak anlatmaya çalışayım.

Arkadaşlar Apple özellikle bu tarz uygulamalara izin vermiyor. Araştırmalar yapıp size en uygun yöntemleri anlatmaya çalışıp sorununuzu çözmeye çalışıyoruz. Bu yöntem basit ve legal olduğu için sorun yaşamazsınız takipçilerimiz bilir aynı yöntemi mp3 indirmede kullanıyoruz. Youtube den müzik indirmek isteseniz iPhone Müzik indirme Konumuzu ziyaret Ediniz .

Arkadaşlar bu sistemi iPad Cihazlarınızda da yapabilirsiniz.

 

iphone video indirme
iphone video indirme

 

1 –  AppStore de aşağıdaki uygulamayı kurun: Document 6

2- Uygulamayı kurduktan sonra açın ve Sağ alt köşedeki mavi pusula simgesine tıklayın.

3- “Go to this adress” yazan kısma “youtube video download” yazın. Git düğmesine tıklayın. Çıkan sonuçlardan savefrom.com sitesini seçin.

4- Link ekleme kısmına indirmek istediğiniz youtube videosunun adresini yapıştırın. Sonra Download yazısına tıklayın.

Youtube’den nasıl bağlantı kopyalanır?

Youtube uygulamasından istediğiniz videoyu açın. Üstte bulunan sağ ok simgesine tıklayın. Çıkan ekranda bağlantıyı kopyala yazısına tıklayın. Kopyalama işlemi bu kadar.

Keepvid.com adresine yapıştırmak için, “Url adresini girin” kısmına bir kez tıklayın. Paste  yazısı çıkacak. Buna tıklayın.

İndirdiğiniz Videonuzu görmek için,

  1. Document 6 uygulamasında sol alttaki mor sembole dokunun.

2. Downloads klasörüne videonuz inmiş olacaktır.

 

İsterseniz Download klasörüne inen videoyu Fotoğraf rulosuna kaydedebilirsiniz. (ne yazık ki Video rulosuna kaydedilemiyor). Bunun için Edit yazısına tıklayın. Video’yu seçin. Sol altta Move yazısına tıklayın.  Gelen ekranda Documents klasörünü seçin. Camera Roll yazısına tıklayın.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: