iPhone Uygulma Güncelleme Sorunu

iphone ücretsiz uygulamalar

iPhone Uygulama Güncelleme Sorunu

Arkadaşar genelde sorunlar şunlar olabilir

1- İnternet Bağlantı Sorunu

2- App Store de Sorun var

Bunlarda sorun yoksa , uygulama siyah oluyor üzerine tıklayıp durdurun sonra yeniden başlatın tıklayarak ( Pause -Play)

Veya Güncellemeyi App Store’dan Yeniden Başlatın

App Store uygulamasını açın ve Updates sekmesine gidin. Güncellemeye çalıştığınız uygulamanın durumunu kontrol edin. Uygulamanın Update butonu güncelleme sürecinde kaydedilen ilerlemeyi gösterecektir. Güncellemeyi durdurmak için bu butona dokunun. Yeniden başlatmak için tekrar dokunun. Güncellemenin başarıyla tamamlanıp tamamlanmadığını görmek için bekleyin.

EĞER SORUN DEVAM EDERSE iPHone cihazınızı yeniden başlatın..

Sorun hala devam ediyor ??

Ozaman indirdiğiniz veya güncelleriğiniz uygulamayı silin ve yeniden indirin bu kesin çözüm ve en son adımdır.

Apple iPhone‘da yaşadığınız uygulama güncelleme sorunu için neler yapabileceğinize değiniyoruz. iOS işletim sisteminde uygulamalar çoğu kez sorunsuz bir şekilde güncelleniyor. Uygulamaları otomatik olarak güncelleyecek şekilde ayarlayabiliyor veya bunları elle güncelleyebiliyorsunuz. Seçim burada size bırakılıyor. Ayrıca uygulamalarınızın veri planınız üzerinden güncellenmesini de durdurabiliyorsunuz.

iPhone‘da zaman zaman uygulama güncelleme sorunu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Çoğu durumda karşınıza basit bir uyarı mesajı gelecek ve soruna dair detaylar sunulmayacaktır. iOS‘te uygulama güncelleme sorunu için kesin bir çözüm yolu yok fakat sorunun çözümünde işe yarayabilecek yöntemler var.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: