iPhone 8 Batarya Sorunları

iphone 8

iPhone 8 Batarya Sorunları

iPhone 8 Batarya Sorunları olduğu hakkında bir yazı okudum umarum felaketlere yol açmaz okuduğum makaleyi size özetle anlatayım sizlerde bu konuda dikkatli olun.

Değerli arkadaşlar hatalı bataryalar yüzünden patlama yapan iPhone 8 ve 8 Plus cihazlarının raporları çıktı.

İlk dava Tayvan’da göründü, Bayan Wu adlı bir bayan 64 GB’lık iPhone 8 Plus’ın şarj olurken açıldığını açıkladı. Ön panel birkaç dakika takıldıktan sonra yükselmeye başlamıştı ve saniyeler sonra açık kalmasına neden oldu dedi.

Bayan Wu, kutuda gelen resmi Apple şarj cihazını ve kabloyu kullandığını doğruladı.

Tayvan’daki haber merkezleri , yerel mobil servisin iPhone’u geri aldığını ve soruşturma için Apple’a bildirdiğini belirtti

Japonya’da başka bir iPhone 8 Plus kullanıcısı cihazının resimlerini twitter de yayınladı ve ekrandaki kalkmayı ve ana kasadan  nasıl ayrıldığını gösterdi.

iphone 8 batarya sorunu
iphone 8 sorunları

Apple bununla ilgili ne yapıyor?

Patlama ‘telefonları hakkındaki hikayesi hakkında yorum yapmak için Apple’a yaklaştı ve şirketin konuyu “aradığı” söylendi.

Açıkçası, davalar açılmaya devam ederse, daha resmi bir duyuru bekleyeceksiniz. Bu arada, iPhone 8 veya 8 Plus’ınızı etkileyen alışılmadık bir bükülme, korku veya ısı fark ederseniz, bakmak için bir Apple mağazasına götürmenizi öneririz.

IPhone 8 veya 8 Plus’ımı iade etmem gerekir mi?

Eğer tuhaf davranıyorsa, hayır.

Yeni bir ürün piyasaya çıktığında, ortaya çıkan birkaç arızalı ünite daima vardır. Apple milyonlarca iPhone gönderip sorun yaygınsa, zaten sosyal medyada büyük bir kargaşalık yaşadınız demektir.

Büyük olasılıkla bu cihazlar, yapıları veya bileşenleri için hatalı aykırı değerlerdir.

Bu Apple kullanıcılarının kayıtsız kalması gerektiğini söylemek değil. Bu hikayeye göz kulak olacağız ve ortaya çıkardığımız gelişmeleri raporlayacağız. Bir şeyin değişip gelmediğini görmek için periyodik olarak kontrol etmeyi unutmayın. Ancak şu an için yeni iPhone’unuzun keyfini çıkarın.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: