İPhone 7 İPhone 7 Plus Problemleri Çözümler

İPhone 7 sorunları etkinleştirilmesi çözümü

IPhone 7 Etkinleştirme Sorunlarını Nasıl Düzeltebilirim?

 

Etkinleştirme sorunları, yeni iPhone 7 ve iPhone 7 Plus sahiplerinin karşılaştığı en yaygın sorunlardan biridir. Eylül ayındaki iPhone 7 sürümünden bu yana sorunlar biraz kesilirken, etkinliklerin başarısız olduğuna dair dağılmış raporlar görmeye devam ediyoruz. Neyse ki, telefonunuzu bir Apple Mağaza veya operatörün bulunduğu yere almadan önce denemek için birkaç çare var. Öncelikle, yeni SIM kartınızı eskiniz için değiştirmeyi deneyin. Başarısız olursanız veya başarısız olursanız, iTunes vasıtasıyla yeni iPhone 7’yi etkinleştirmeyi denemek isteyeceksinizdir. ITunes, bir Wi-Fi şebekesi üzerinden aktive etmekten daha güvenilirdir. Süreci hala tamamlayamıyorsanız, Apple Store’da bir randevu almak ya da sizin için kendi başlarına elden çıkarabileceklerini görmek için yerel taşıyıcı mağazanıza gidin isteyeceksiniz.

IPhone 7 iCloud Geri Yükleme Sorunları Nasıl Düzeltilir?

ipadiphone.net
ipadiphone.net

ICloud ayarlarını güncellemekle sıkışan iPhone 7 modellerinin raporlarını gördük. Bu durum size olursa, Güç düğmesini ve Ses Kapatma düğmesini birkaç saniye basılı tutun ve cihazın yeniden başlatılmasını bekleyin. Yeniden başlattıktan sonra işlemi tekrar deneyin.

Ayrıca iCloud Geri Yükleme sorunları ile ilgili şikâyetler gördük. Bunu düzeltmek için bilgisayarınızda yerel bir yedek oluşturun ve ardından iPhone 7’ye geri yükleyin. Bu geçici çözüm bizim için çalıştı ve sizin için işinize yarayabilir. Eski iPhone’unuzu ve verilerini yedekleyemiyorsanız, iCloud yedekleme sorunlarımıza ve düzeltmelerimize göz atın.

IPhone 7 Pil Ömrü Sorunlarını Nasıl Düzeltebilirim?

Anormal batarya boşaltımı son derece yaygın bir iPhone sorundur, bu nedenle yeni iPhone 7 ve iPhone 7 Plus sahiplerinin şikayetlerini görmek şaşırtıcı olmamıştır. Telefonunuzu almadan veya ayarlarınızı büyük ölçüde değiştirmeden önce, iOS’un ve yeni bir iPhone’ın yerleşmesi bazen birkaç gün sürebilir. İki günlük kullanımdan sonra hala tuhaf akünün boşaltılması fark ediyorsanız, harekete geçirmek isteyeceksiniz. IPhone 7 ve iPhone 7 Plus pil ömrü sorunları için uzun bir ipucu listesi ve düzeltme ekledik. Sorunlarınızı nasıl çözeceğinizi bilmiyorsanız bunlara bir göz atın.

ipadiphone.net
ipadiphone.net

IPhone 7 Wi-Fi Sorunlarını Nasıl Düzeltebilirim?

Wi-Fi sorunları en yaygın iPhone sorunlarından biridir ve iPhone 7 kullanıcıları bağlantılarıyla zaten sorun yaşamaktadır. IPhone 7 Wi-Fi sorunları dünya çapında iPhone kullanıcılarını zorluyor ve daha fazla insan düzenli model ve Plus modeli ele geçirdiğinden şikayetlerin artmasını bekliyoruz. Wi-Fi iPhone 7’nizde hareket etmeye başlarsa, deneyebileceğiniz birkaç şey var. İlk adım, kullandığınız yönlendiriciyi araştırmaktır. Yapabilirsen. Yönlendiriciyi sağlam bir dakikalık süreyle fişten çekebiliyorsanız, bunu deneyin. Bu işe yaramazsa, bir bellenim güncellemesine bakmak isteyebilirsiniz. Güncelleme işlemi her yönlendirici için aynı olmadığı için yönlendirici modelinizi çevrimiçi aramalısınız.

Eğer yönlendirici değilseniz, iPhone 7 veya iPhone 7 Plus’ın kendisinde denemek isteyeceğiniz birkaç şey var.

Bunlar

Yapılması gereken ilk şey, ağın sorun yarattığını unutmaktır. Ayarlar> Wi-Fi> Bağlantılarınızı seçin> ekranının üst kısmındaki Bu Ağ unutun’a dokunun. Bu, ağınızı unutacak ve parolanızı tekrar girmeniz için zorlar, dolayısıyla kullanışlı olduğundan emin olun. Bu yardımcı olmazsa, ağ ayarlarınızı sıfırlamayı deneyin. Ayarlar> Genel> Sıfırla> Ağ Ayarlarını Sıfırla’ya gidin. İşlemin tamamlanması birkaç saniye alacak ve bilinen Wi-Fi şifrelerini kaybedeceksin. Bu, iPhone 7 Wi-Fi sorununuzu giderir.

ipadiphone.net
ipadiphone.net

IPhone 7 Ses Sorunlarını Nasıl Düzeltebilirim?

Zaman zaman, iPhone 7’deki ses bozuldu. Bu olur, denemek için birkaç çare var. Önce basit bir yeniden başlatmayı deneyin. Güç düğmesini basılı tutun ve telefonu kapatın. Tekrar açın ve normal sesin dönüp dönmediğini kontrol edin. Bu geçmişte bizim için çalıştı. Sert sıfırlama işlemi de yapabilirsiniz. Güç Düğmesini ve Sesi Kısma düğmesini aynı anda basılı tutun. Bu işe yaramazsa, Bluetooth’u kapatıp açın. Sesi kontrol et. Hâlâ eksikse, bloke edici olan herhangi bir tozu veya Lightning Dock’u çıkarmayı deneyin. Doğru konuma getirildiğinden emin olmak için yan taraftaki Zil / Sessiz anahtarınızı da kontrol etmeniz gerekir.

 

Başka Hiçbir Şey Olmazsa iPhone 7 Sorunlarını Nasıl Düzeltebilirim?

Burada listelenen hiçbir şey iPhone 7 sorununuz için uygun değilse, Apple’ın tartışma forumlarına gidin ve yardım isteyin. Orada tonlarca bilgili kullanıcı var. Ayrıca, Twitter’da Apple Destek ile iletişime geçebilirsiniz. Yardım edemiyorsanız ve bilgisayarınızın koltuğundan kalkmak istemiyorsanız, kullanılabilir olduğunda iOS’un önceki bir sürümüne geçmeyi deneyebilirsiniz. Apple, genellikle kapatma boşluğunu birkaç hafta boyunca açık tutarak kapatmadan önce hızlı davranmanız gerekir.

Varsayalım diye bir yedekten geri yüklemeyi seçebilirsiniz. İşte bunu nasıl yapacağınız. Bunu düzgün bir şekilde yaptığınızdan emin olmak için bir saatlik zaman ayırmanız istenecektir. Bir yedekten geri yüklemek için: Takın ve bilgisayara veya iCloud’a yedekleyin. IPhone’umun Bul – Ayarlar -> iCloud -> iPhone’umun Bul -> Kapalı’yı kapatın. ITunes’da Geri Yükle’yi tıklayın. İsteklerinizi takip edin ve iPhone, iOS 10’u sıfırdan yeniden kuracaktır. İşlem tamamlandığında bilgilerinizi iPhone’a geri döndürmek için Yedekten Geri Yükle’yi tıklayın veya Yeni bir iPhone olarak ayarlamak için seçin. Yeni bir iPhone olarak ayarlamayı seçmek dosyalarınızı ve verilerinizi silecektir çünkü lütfen dikkatli olun.

Bu işe yaramazsa, bir Apple Genius’u görmek için iPhone 7 veya iPhone 7 Plus’ınızı almak için bir randevu ayarlayın. Sorunuzu teşhis ederler ve gerekirse yeni bir iPhone 7 veya iPhone 7 Plus verirsiniz. Unutmayın, yeni cihazınızla birlikte ücretsiz bir yıl garanti alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 thought on “İPhone 7 İPhone 7 Plus Problemleri Çözümler

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: