iPhone Telefon Görüşmesini Kayıt Yapmak

iPhone Telefonlarda Görüşme Kaydı Nasıl Yapılır ?

Arkadaşlar merhaba sebep nedir bilmiyorum ama böyle bir konuda ihtiyacınız olan iPhone de telefon görüşmesini nasıl kaydederiz sorunuz hakkında bilgiler ve yöntemler paylaşacağız. Android telefonlara göre sistem daha basit aslında geçelim konumuza ;

iPhone, çağrı kaydı için yerleşik özelliklerle birlikte gelmez ve kullanıcılar bunun için bir uygulama yüklemelidir. Bu uygulamalar ücretli ve ücretsiz olabilir. Her ikisi de burada tartışılacak. Yani, iPhone’da telefon görüşmelerinin nasıl kaydedileceğini merak ediyorsanız, bu makale sizin için.

iphone gorusme kayıt yapmak

iphone gorusme kayıt yapmak

IPhone’da kayıt yapılması, bir uygulamanın yüklenmesini gerektirir. Uygulama mağazası birçok uygulama var ancak hepsi bu mükemmel kaliteyi sunamıyor. Bu nedenle, ücretsiz olarak iPhone’da ses kaydetmenize yardımcı olacak en iyi uygulamayı anlatalım.

IPhone’da Telefon Görüşmeleri Nasıl Kaydedilir: Google Voice’u Kullanma (Ücretsiz Uygulama)

iPhone de telefon görüşmeleri yapmak için tek bir kuruş harcamak istemiyorsanız , bu uygulama size en iyi hizmeti verecektir. Evet, bu uygulama mükemmel bir arama kalitesi sunmak için harika bir uygulamadır. Ancak bu uygulamanın tek ve dezavantajı, yalnızca gelen aramayı kaydetmenize izin verdiği, bu nedenle giden aramayı kaydetmek için bir şeyler arıyorsanız aşağıdaki diğer belirtilen uygulamayı kullanın.

  • İlk adım, telefon aramalarını kaydetmek için bir Google Voice hesabınız olduğundan emin olmaktır. Olmazsa, o zaman bu sayfaya   google.com gidin ve talimatları izleyerek önce bir hesap açmanız gerekir.
  • Ardından aynı web sitesine tekrar gidin ve sağ üst köşedeki dişli çark simgesine hafifçe dokunun.
  • Açılır menüden ayarları tıklayın.
  • Mevcut çağrıları farklı seçeneklerden seçin ve ardından ‘Kaydı etkinleştir’ seçeneğinin yanındaki onay kutusunu işaretleyin. Bu kadar. Çağrı kaydını başarıyla etkinleştirdiniz.
  • Şimdi, arama kaydı etkinleştirildikten sonra, tuş takımınızdaki sayı 4’e basarak kayıt yapmak için istediğiniz çağrıyı seçebilirsiniz. Otomatik bir ses, bu çağrı kaydı hakkında her iki tarafı da gösterecektir. Kaydı bitirmek için tekrar 4 numarasına basın.

Kaydedilen kayıt, gelen kutunuzda kullanılabilir olacaktır. Bununla birlikte, daha sonra kaydı dinlemek için Google Voice uygulamasını indirmeniz ve ardından kaydı dinlemek için aşağıdaki yöntemleri takip etmeniz gerekmektedir.

  • Önce uygulamayı indirin ve yükleyin.
  • Ardından, sol üst köşedeki menüde hafifçe vurmak için başlatın.
  • ‘Kayıt’ seçeneğini seçin ve dinlemek istediğiniz aramayı seçin.
  • En altındaki Oynat düğmesine dokunduğunuzda çalmaya başlayacaksınız.

Arkadaşlar iPhone için App Store Ücretsiz Uygulamalar Bölümümüze Göz atmanızı tavsiye ederim

IPhone’da Telefon Görüşmeleri Nasıl Kaydedilir: TapeACall’ı Kullanma (Ücretli Uygulama)

Bu hem gelen aramayı hem de gelen aramayı kaydetmenize olanak tanıyan ücretli bir uygulamadır. Gelen aramayı kaydetmekle ilgiliyse, konuştuğunuz kişiyi beklemeye alıp uygulamayı başlatıp kayıt düğmesine basın. Bu kadar. Şimdi, çağrı birleştirilecek ve kayıtlı çağrı uzaktaki kayıt servisine kaydedilecektir. Ve eğer giden aramayı kaydetmek iseniz, önce uygulamayı başlatın, kayıt düğmesine basın ve sonra aramayı başlatın. Süreç gerçekten çok basit ki daha fazla adım izlemenizi gerektirmiyor. Ayrıca sınırsız sayıda kayıt için 10 ABD Doları ödersiniz.

Aradığınız bu değilse iPhone Appstore Ücretli Uygulamalar bölümümüze Bakabilirsiniz.

Çok Farklı Bir yöntem ise ;

IPhone’da Telefon Görüşmeleri Nasıl Kaydedilir: Ses Kaydediciyi Kullanma

Bu telefonda iPhone’u kaydetmek için son seçenektir. Hiçbir şeyi indirmenize veya yüklemenize gerek yoktur, aksine cihazı sadece Smartphone’un jakına bağlayın ve hepsi o kadar. Gelen ve giden çağrıyı kaydetmeye başlayacaktır. Dış ses kaydedicisini elde etmek size biraz mal olacak.

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!