ipadiphone.net

ipadiphone.net

İphone sağlık Uygulamaları Fitness

Pek çok fitness bandı ve etrafındaki etkinlik takipçileri hangisinin sizin için en iyi olduğunu bilmek zor. Hangi fitness grubunun Apple’ın Sağlık uygulamasıyla senkronize edildiğini bilmek istediğinizde daha da zorlaşıyor. Endişelenmeyin, araştırmalarımızı yaptık ve Sağlık bantı uygulamasıyla iyi çalışan bu bantları bulduk.

En iyi fitness takipçileri
Hâlihazırda piyasada olan pek çok fitness bandıyla hangisinin en iyisi olduğunu bilmek zor. Sadece göz önüne alınması gereken donanım değil, yazılım da var – dünyanın en iyi fitness izleyicisine sahip olabilirsiniz, ancak onu görüntülemek için mükemmel bir platform olmadan, bu değersiz. Okuyun sonraki: Apple Watch ile kilo verme

Hangi bantların 2015 yılının Eylül ayında iOS 8’in bir parçası olarak piyasaya çıkan Apple’ın Sağlık uygulamasıyla uyumlu olduğunu bilmek daha da zor. Fitbit uzun süredir Sağlık uygulaması için doğal destek sağlamayacağını söyledi; bu da tüm Fitbit kullanıcılarının zorladığı anlamına geliyor Fitbit uygulamasını ve başka hiçbir şeyi (daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin).

Apple’ın Sağlık uygulamasıyla senkronize edilen en iyi fitness gruplarından bazılarını bir araya getirdik.

 

IPhone
İlk önerimiz aslında bir fitness bandı değil, iPhone’unuzun kendisidir. Apple, Sağlık uygulamasını zorlu bir şekilde bastırıyor ve iyi niyetle özelliklerini belirtti. Dolayısıyla daha fazla sensörle sopa sallayabilirsiniz, iPhone’unuz kapsamlı bir fitness izleyicidir – sadece doğru yazılımı kullanmanız yeterlidir. Örneğin uyku izleme ile ilgileniyorsanız Uyku Çevrimi, iOS için kullanılabilecek mükemmel bir uygulamadır. IPhone’unuzu yatağınıza bırakıp yüzü aşağı bakan uygulama, çeşitli uyku aşamalarını izler ve verileri hem kendi uygulamasında hem de Sağlık uygulamasında görüntüler.

Bir iPhone’unuz 5s veya daha sonrasına sahipseniz, cihazınızda yerleşik bir hareket yardımcı işlemcisi bulunur ve telefonunuzla belirli faaliyetleri yanınızda taşıyarak izleyebilirsiniz. Bu yardımcı işlemci, cihazınızdaki sensörlerden gelen verileri etkili bir şekilde işlemek için bir yol sağlar. Kaydedilen istatistikler arasında alınan adımlar, uçuşlar tırmandı ve yürüme ve koşu mesafesi sayılabilir; bu, bir fitness bandı kadar doğru olmayabilir, ancak ayrı bir cihaz satın almanıza gerek kalmadan sağlık ve zindeliğiniz hakkında temel bir bakış sağlar.

IPhone sizi daha sağlıklı ve daha uygun hale getirebilir. Elbette kendi başınıza yapmaz, ancak kendinizi daha iyi şekil almak istiyorsanız, iPhone, gezegende neredeyse hiçbir şeyden hoşlanmayacak. App Store’da dikkatinizi çekmek için yarışan yol, çok fazla sağlık ve fitness uygulaması olduğunu söylediler. Her biri büyük bir zaman yatırımı oluşturduğundan hangilerinin indirmeye değer olduğunu bulmak zor olabilir. Demek istediğim şu: sağlık ve fitness uygulamaları, indirip birkaç saniye içinde iyi olup olmadıklarına karar veren oyunlar gibi değil. Onları adım adım atmak ve iyi ya da kötü olup olmadıklarına karar vermek biraz zaman alır ve eğer ne yazık ki, aradığınız şey olmadığına karar verirseniz, o “test” verisinin bir kısmını kaybetme riski taşırsınız. Bu kötü haber.

 

Neyse ki sizin için, yaklaşık bir buçuk ay önce yeni bir Apple Gözlemcisi aldımdan beri büyük bir sağlık tekerleği yaşadım. Bir hile değil, bir kola ve bir bacağa (bazı sağlık ve fitness uygulamalarının sizi çengel etmesini isteyen uygulama içi aboneliklere) mal olan ve aslında çenenizi düşürecek uygulamalar arıyordum ve aslında size yardımcı oluyorum. Hedefiniz ne olursa olsun ilerleyin. Ve bu listede bulunan birkaç uygulamayı tanıyabilseniz de, okumayı bırakmayın. Bazı moda yeni sağlık veya fitness uygulamasından ziyade burada belirtilmelerinin bir nedeni var – onları gerçekten değerli ve alternatiflerden daha iyi buldum.

Runtastic

Koşu, gezegende birkaç iyi sebeple en popüler egzersiz biçimlerinden biridir: inanılmaz derecede ucuz (sadece bazı ayakkabıları ve Belirli Sürüşlü Orijinaller için bir Spotify aboneliği satın al), her yerde (ve her zaman) yapılabilir ve etkili . Orada, çalışan istatistiklerinizi izlemenize yardımcı olabilecek bir sürü uygulama var. Harita My Run, Nike + Running, RunKeeper, Strava Koşu ve Bisiklet ve açık ve kapalı. Gerçekte, bu uygulamaların çoğunda oldukça iyi ve benzer işlevler var. Ama birkaç kıyasladıktan sonra, Runtastic benim en sevdiğim gibi hissediyorum.

Yeni başlayanlar için Apple Gözlemcimle birlikte çalışan bir şeye ihtiyacım var ve Runtastic çok güzel çalışıyor. Kullanmanın ne kadar kolay olduğunu da bilirim; Başlamak çok hızlı ve saat 5’de olduğumda hâlâ yorgun ve kaslı gözükmek önemlidir. Geçmiş özelliği harika. Hava, koşu yüzeyleri ve hatta resimler gibi şeyler de dahil olmak üzere geçmişteki koşuları karşılaştırabilmek harika. Runtastic’in sadece çok çeşitli egzersizleri izleyebileceğini ve sadece koşu yapmadığını bilmek hoşuma gidiyor; Aerobik, futbol, ​​basketbol, ​​Crossfit, eliptik, vb. Adını veriyorsunuz, Runtastic hemen izliyor.

Mufitnespal

Belki de sadece kızların kalorisini saydığını belirten bir girly görünümlü logosuna rağmen MyFitnessPal’ü fitness ve sağlık uygulama cephaneliğimin paha biçilmez bir parçası olarak buldum. Bedenime koyduğum şey hakkında beni daha akıllı hale getirdi ve bir önceki paragrafta ima edildiği gibi, bir sürü diğer uygulama ile birleşerek sağlık ve spor merkezleri haline geldi (aslında sanırım birçok kişi Apple’ın Sağlık uygulaması onlar arasında veri paylaşmasına rağmen, MyFitnessPal’a benzer olacaktır). İlk defa indirilen MyFitnessPal, App Store’dan (karşıdan yüklemeler açısından) baktığım her yerde en iyi fitness uygulaması olarak gösterildi. Diğer blogculara göre uygulama kaçınılmaz görünüyordu. Bu yüzden kişisel olarak bana yararlı olup olmayacağından emin olmadığım halde bir denemeliydim.

WaterMinder

WaterMinder, MyFitnessPal’e benzemekle birlikte, vücudunuza koyduğunuz şeyleri izlemenize yardımcı olur. Fakat kapsamlı MyFitnessPal’den farklı olarak WaterMinder tek başına tek bir odak noktasına odaklanır: su alımı takibi. Ve MyFitnessPal’ın çok yüksek sesle kulak misafiri olmasından önce, biliyorum, ama … WaterMinder harika bir arayüze sahiptir. Basit ve eğlenceli: eklediğinizde suyla dolu bir ceset var. Telefonunuzu hareket ettirdiğinizde su dolaşıyor. Su hedefinize ne kadar yakın olduğunuzun iyi bir görsel göstergesi. Uygulamanın kendisi, daha fazla su içmeyi önemsemenize neden önemli sebepler verir: kilo vermenize yardımcı olabilir, cildinizi daha sağlıklı hale getirebilir, enfeksiyonları önlemeye yardımcı olabilir, beyninizin daha iyi çalışmasına yardımcı olabilir..

Lark

Lark, sağlığınızla ilgilenmenize yardımcı olan küçük bir sağlık ve fitness asistanı (kişisel eğitmen değil, bir antrenörün daha fazlası gibi) gibidir. Lark’ın ana özelliği geribildirim: son yemek için yediğiniz gibi şeyler giriyorsunuz ve Lark size ne olduğunu anlatıyor. Belki sadece ben, ama Lark da süper pozitiftir. Size söyleyecek olumsuz şeyler bulabilir (bugün çok fazla şeker yediğiniz gibi), bunun yerine olumlu takviye üzerine odaklanmış gibi görünüyor. Neredeyse bir arkadaşıyla konuşmak gibidir.

Withings

Withings uygulaması, iPhone’umdaki en önemli sağlık ve fitness uygulamalardan biridir. Diğer sağlık merkezindeki uygulamalara benzer adımları veya özellikleri izleyebilme yeteneği değil, ancak bir Withings akıllı ölçeğiyle bağlanarak ağırlığı doğru bir şekilde izleyebildiğinden değil. İster büyük şekli veya aşırı kilolu olmanız olsun, vücut yağ yüzdesi, kalp atış hızı ve tabii ki ağırlık gibi ölçümler izlemek önemlidir. Withings akıllı ölçeği ve eşlik eden uygulama, bu üçünün hepsini takip etmek için mükemmel bir yoldur. Withings Healthmate uygulaması, sizi Apple Sağlık ve diğer uygulamalarla bütünleştiriyor, bu da sizi ayrı bir izleme ekosistemine kilitlemediği anlamına geliyor.

 

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!