iPhone ısınıyor

iPhone ısınıyor Ne yapmalıyım , iPhone ısınma sorunu , iPhone Aşırı ısınıyor , ısınma problemi iphone gibi şikayetleriniz için bir kaç ipucu verelim.

iPhone neden ısınır ?

Arkadaşlar bu en çok batarya sorunudur çözüm batarya değişikli talebi olabilir . iPhone ısındıgında kullandıgınız uygulamalara dikkat edelim çoğunlukla uygulamalar entegre sorunu yaşatıyor ve gereğinden fazla batarya tüketiyor bu da ısınmaya sebebiyet veriyor.

Farklı bir etken ise telefon kılıf ve kpalarıdır bu bilmsel olarak ta kanıtlandı kapak ve kılıfınızdan da meydana gelebilir.

Ağ bağlantısı ve ya çekmeyen bir yerden iletişim kurarken iphone telefonumuz oldukça güç sarf eder bu olayda ısınmada rol oynar.

Arkadaşlar Şarj sırasında da iphone telefonunuzu kullandığınızda ısınma yapar bu olayda farklı bir ısınma sebebidir.

iPhone ısınma sorununa çözümler

Değerli arkadaşlar iphone ısınma sorununa çözüm olarak tüm uygulamaları kapatın lisanssız bir uygulama varsa derhal silin.

Aşırı derecede iPhone Isınıyorsa ve şarjda ise kesinlikle iPhone telefonunuzu şarjdan çıkarın ve kesinlikle ojinal olmayan şarj aletleri kullanmayın.

İllaki Orjinal olmayan Şarj cihazı kullanacaksanız bu konuya iPad Şarj Olmuyor bakın derim.

IPhone’un pil ömrünü uzatma için makaleleri okuyun ( faydası olacaktır)

iPhone ısınan Telefonunuzu Açıp Kapatmayı deneyin

Ekran düşük pilli bir görüntü gösteriyorsa, pil gücü düşüktür ve kullanmadan önce on dakikaya kadar şarj edilmesi gerekir.

IPhone’u şarj ederken, tamamen şarj olana kadar şarj etmeyi bırakın. Ekranın sağ üst köşesindeki pil simgesi böyle göründüğü zaman pilin tamamen şarj olduğunu bileceksiniz Kullanıcı tarafından yüklenen dosya.
Not: Bir bilgisayar kullanarak şarj ederken, iPhone’u bir klavyeye bağlamayın. Ayrıca, bilgisayarın açık ve uyku veya bekleme modunda olmaması gerekir. IPhone açık olmayan veya uyku veya bekleme modunda olan bir bilgisayara bağlıysa, iPhone pili boşalabilir.

Arkadaşlar iPhone Isınma sorunu çözülmezse makale altına yorum yapın araştıralım.

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!