İphone de film izlemek…

iphone de Film İzlemek için App Store’da bulunan AVPlayer, Oplayer  uygulamalardan birini yükleyeyin.

AVPlayer tüm video formatlarını ve altyazı dosyalarını destekler.

iTunes üzerinden Uygulamalar bölümünde altta uygulamanın paylaşım klasörü çıkacak. Bu klasöre video dosyalarını atabilir ve telefondaki uygulamadan izleyebilirsiniz.

“Handbrake” adlı uygulama ilede yapılır. Gayet stabil ve düzgün bir program. Altyazıda ekliyor.

Veyahut Direk Safari ile Film sitesi adreslerine girerek izlersiniz. Daha eski versiyonlarda sadece html5 destekli izleniyordu şimdi bir çok web sitesi html5 destekli oldugu için kolaylıkla izleyebilirisiniz.

IPad’de tam uzunlukta film izlemeyi ücretsiz olarak keşfedin. Bir kuruş ödemeden iPad’de film izlemeye ilişkin rehberimiz, ihtiyacınız olan tüm bilgileri içerir.

IPad, filmleri ve tam uzunlukta özellikli filmleri izlemek için harika bir cihazdır.Filmlere gitmek pahalı olabilir ve bir sürü insan en son filmleri nasıl ücretsiz izleyebileceğimizi soruyor.

Birçok kişi Netflix veya Blinkbox gibi film akış servislerinin farkındadır, ancak bazı çevrimiçi akış hizmetleri için aylık bir ücret ödemek zorundasınız; Filmleri ücretsiz olarak sunan başkaları da var.

Bu özellikte, film izleme seyreltilerinizi genişleteceğiz. Bu yüzden biraz patlamış mısır almak ve en son tam uzunlukta filmleri ücretsiz izlemek için en iyi yolları keşfedin

App Store’da yasal olarak çalışan çeşitli akış hizmetleri var. Genelde, birkaç reklamla birlikte birkaç eski klasik resim sergiliyorlar. En son gişe rekorları kıranlarını burada bulamazsın. Bunlar, iPad’inizde ücretsiz film izlemek için mükemmel uygulamalar:

 • Popcarnflix : Bu, başlamak için mükemmel bir uygulamadır . Popcornflix, bedava filmler hazırlıyor. Sunduğu ücretsiz filmler, TV tarzında yapılmış filmler için hazırlanıyor ancak Austin Powers gibi bazı klasikler var. Filmler arasında reklamlar sunar.
 •  OV Rehberi:  Bu da çok filmi var. Geniş bir yelpazesi var gibi görünüyor, ancak biz duyduğumuz bir şey bulmak için uğraştık. Neredeyse tanıdığınız filmlere benzeyen çok sayıda film var gibi görünüyor: “Ant’s Life” ve “Deadly Attraction”.
 • BBC İplayer :  Filmler için BBC iPlayer’ı kontrol etmeyi unutmayın. BBC, film akışına hak sağlamaya başladı. Böylece tüm filmleri izlemek için Kategoriler> Filmler üzerine tıklayın.
 •  CraCkle :Bu film çok daha iyi bir yelpazeye sahiptir. En yeni isabetler değiller, ancak Crackle’ın büyük isabetçileri var. Las Vegas’ta korku ve nefret gibi filmler ve Amerikan Grafiti bulduk. Maalesef uygulama İngiltere uygulama mağazasında kullanılamıyor. Ancak bir Amerikan App Store hesabınız varsa, Birleşik Krallık’ta çalışmak için bir VPN kullanabilirsiniz
 • YouTube ile filmlerinizi iPad’de ücretsiz izleyin

  YouTube, uzun metrajlı filmleri izlemek için aşırı derecede az kalmış bir hizmettir; pek çok kişi YouTube’da bir dizi uzun metrajlı filmin olduğunu anlamıyor.

  Kayıtlı hesap sahipleri 15 dakikadan uzun filmleri yükleyebilir ve YouTube, tek bir dosyadan 11 saate kadar video akışını gerçekleştirebilir.

  YouTube’da film izlemeyle ilgili zorluk, kısa video kliplerinin tümünün sesi arasında izlenecek iyi filmler bulmaktır. Ayrıca, bazı insanlar haklarının sahibi olmayan videoları yüklemektedir – en yeni filmler genellikle birkaç gün içinde kaldırılır.

  Bir film izlemek, YouTube’u açmak ve aramak isterseniz, aradığınızı ne sıklıkta bulduğunuzdan şaşıracaksınız.

 • IPad’de film izleyin: Ücretsiz deneme sürümü

  En azından kısa bir süre için bir başka iyi seçenek, özgürce yargılanmaktır. Film akış servislerinin çoğunun ücretsiz deneme sürümünü (genellikle bir aylık) alabilirsiniz. Kaydolmanız gerekir, ancak iptal ederseniz (genellikle 30 gün içinde) ücretsiz geçebilirsiniz. Bir hizmetten diğerine geçerek birkaç ay ücretsiz alabilirsiniz:

  • Netflix : Muhtemelen çevrimiçi akıştaki en büyük isim. 30 günlük ücretsiz deneme süresi olan bir SD paketi için ayda 5,99 £ ‘dan başlayan fiyatlarla.
  •  Amazon Prime Instant Video :Ayda £ 5.99 (ya da Amazon Bir Gün teslimat ile birlikte yıllık 79 £). Bir aylık ücretsiz deneme.
  • Sky Filmlerle Tv : Ayda 9,99 dolardan biraz daha pahalı, ancak 30 günlük ücretsiz deneme sürüşe değer. Sky, her ay 16 yeni prömiyeri olduğunu söylüyor ve burada büyük rakipler var.

  Ücretlendirilmeden önce bir aboneliği iptal etme niyetiyle götürmeyi planlıyorsanız, 30 günlük deneme olduğunu unutmayın: bir ay değil. 30 günlük ücretsiz deneme sundukları için insanlar bir ay olduğunu ve 31. günde ücret alınacağını düşünüyor. 29 güne kadar sayın ve hizmeti iptal etmek için takviminizde bir hatırlatma belirleyin.

Bu alana reklam verebilirsiniz!