iPad Pro 2017 Özellikler

ipadiphone.net

İpad Pro 2017 Özellikler

Genel Özet

2017 yılı için söylentilere yol açan bir iPad Pro yenileme iPad Pro hattı için bir dizi büyük değişiklikler içerebilir. Söylentiler, iPad mini’nin 9.7 inçlik modelin 10.5 inç’lik bir ekrana, 9.7 inç’lik boyutunun korunmasıyla birlikte genişletilmesinin yanı sıra Pro serisine taşınacağını gösteriyor. Pro modelleri genelde hızlı işlemcileri görecek ve 12.9-inç büyük olasılıkla Geniş Renkli DCI-P3 ekran ile donatılmış olacak.

ipadiphone.net
ipadiphone.net

İpad Pro 2017 Özellikler

  • ● Tüm modellerde mikrofon gelişmeleri
  • ● iPad mini / 12,9 inç Pro, Geniş Renkli DCI-P3 ekran yükseltme / 12MP kamera alıyor
  • ● İşlemci A10X’e yükseltme
  • ● 9.7 inçlik model 10.5 inç’e kadar büyür
  • ● Apple Kalem güncelleme
  • ● iPad mini Pro saflarına katılıyor
  • ● Fiziksel Ana Sayfa düğmesinin kaldırılması

 

Temmuz 2016 yılında, AppleInsider ilk piyasaya yeni iPad Pro modellerinin Apple’ın Asya tedarik zincirinde bir işçinin gelen sözde sızan fotoğrafları. Tipster’a göre, yeni iPad Profesyonelleri Eylül’de üretim için planlanmış olacaktı. Sızdırılmış fotoğraflar meşruysa, donanım portları / düğmeleri veya ekran boyutu gibi görüntülerden pek fazla bilgi toplanamaz. Çoğunlukla, görüntüler bize yeni bir iPad Pro’nın yolda olduğunu söylüyor ancak diğer ayrıntılar söylentilere dayanıyor.

Bir  arz zinciri  söylentisi Kasım ayında Apple, başlangıçta Mart ayında piyasaya çıkacak olan çerçevesiz 10.9 inçlik iPad’in serbest bırakılmasıyla birlikte 9.7 ve 12.9 inç iPad Pro hattını güncellemeyi planlıyor. Bununla birlikte, Ocak ayına ait tedarik zinciri hikayeleri, güncellenmiş 9.7, 10.5 ve 12.9 inç dokunmatik tabletlerin olacağını ve yılın ikinci yarısına kadar tüketicilerin eline geçebileceğini önermektedir.

Bir dizi rapor, Apple’ın, tedarik zinciri kaynaklarını ve yeni bir tabletin 20 Mart – 24 Mart tarihleri ​​arasında yeni ürün çıkarma ihtimalinin büyük olduğunu söyleyerek Mart sonlarında yenilenen iPad Pro’yu başlatmaya hazırlanacağını öne sürdü.

Planlı bir 21 tarinde hiçbir değişiklik iPad Pro serisi için yapılmış olsa da, yeni iPad’ler dahil olmak üzere ürünlerin bir dizi yenileme öncesinde yaptı.

Yeni bir iPad Pro boyutunu göz önüne alındığında, genellikle bazı medya olayları gerekeceğini düşünüyor; bu, potansiyel olarak diğer iPad Pro modellerinin yenilenmesinin yanı sıra, 10.5 inçlik bir varyant başlatmak için sonraki bir olayın olasılığını açık bırakıyor. Apple, genellikle bu tür ürün açıklamaları için en az on gün önceden gelişmiş uyarı verdiğinden, son dakika davetlerini yasaklayan böyle bir olayın Nisan ayında görülmesi olası görünmüyor.

13 martta tedarik zinciri kaynaklarını açıklayan bir DigiTimes raporu , potansiyel lansman tarihi konusunda yanlış iken, aynı raporda Apple nin şirketin yeni kampüsü olan Apple Parkın hizmete açılmasını işaret etmek için Apple’ın başlatma ve medya etkinliğinin zamanlamasını da önermektedir .

Nisan ortasında 20 Apple Mağazaspot kontrolleri , 12.9 inçlik iPad Pro için stok seviyesinin düşürülmesini ya da hiç stok olmamasını ortayakoyarken çevrimci  versiyon 12.9 inçlik modelden tamamıyla satıldı ve ” 2-3 hafta “bekleniyor.

Zamanlama göz önüne alındığında, bir iPad Pro yenilemesi May ayı ortalarında KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo tarafından önerildiği gibi ,WWDC açılışında da görünebileceği halde Mayıs ayında gerçekleşebilir . Özellikle Kuo, 10.5 inçlik modelin etkinlik sırasında en iyi şansı bulabileceğini düşünüyor.

Bir  DigiTimes  Şubat ayında tedarik zinciri raporu 10.5- ve 12.9 inçlik iPad Pro müşterilere nakliye başlayabileceğini iddia  mayıs veya haziran.

Bir sonraki Mayıs Raporu dan DigiTimes  imalat ortakları 2017 yılının tamamında milyon milyon 5 ila 6 birimleri üreten amacıyla, Temmuz ayına 600.000 kadar 500.000 adet bir ay dan, 10.5 inçlik model için üretim çabalarını artırıyor iddia Raporda 12.9 inçlik iPad Pro yenilemesine gelince, “piyasa gözlemcileri”, seri imalatın Haziran ayında başlayacağını öngörüyor.

Bir mobil pazarlama firması bildirildiğine göre, ‘çılgınca’ test edildiklerini öne sürerek, mart ayı ortasında günlüklerinde birden fazla İPAD modelinin varlığını keşfetti. Fiksu, günlüklerinde “iPad 7,1”, “7,2”, “7,3” ve “7,4” listelerinin bulunduğu iddialarına göre, “6,3 / 6,4 “ve” 6,7 / 6,8 “iPad’leri, ilk iPad Pro cihazlarının kullanıma sunulmasından kısa bir süre önce tespit etti.

Rakamlar, donanımla ilgili hiçbir şeyi açığa çıkarmayabilir ve sadece iki cihazın Wi-Fi ve hücresel sürümleri için kolayca bulunabilecekleri için dört farklı iPad Pro sınıfını temsil etmeyebilir. Firma, günlüklerin Cupertino da dahil olmak üzere San Francisco Körfezi Bölgesi’ndeki yerlere atıfta bulundıklarını ve bunun, Apple’ın kendisi tarafından cihazların ön test edildiğini kuvvetle önermek üzere çeşitli uygulamalarla kullanıldığını iddia ediyor.

ipadiphone.net
ipadiphone.net

Daha hızlı işlemci 

Bir  Apple tasarımlı “A10X” system on chip  Taiwan Semiconductor Manufacturing Şirketin 10nm süreci kullanılarak yapılan 12.9- ve 10.5 inçlik modellerinin her ikisi güç olması bekleniyor.  Anlaşılacağı gibi, 9.7 inç iPad’in TSMC tarafından üretilen A9X işlemciyi taşıması bekleniyor. Apple’ın mevcut 9.7-inç iPad Pro amiral gemisi A9X’i çalıştırıyor. Giriş seviyesi cihazın diğer bileşenleri ikincil tedarikçilerden alınmış olacak.

March’dan bir rapor  9.7 inçlik modelin aslında bir yükseltme yapabileceğini gösteriyor . Japon analistlerden aktarılan raporda, daha güçlü bir A10X işlemcisi olacağı iddia ediliyor ancak ilk nesil modele benzer özelliklere sahip olacak.

IPad mini Pro modeli

Apple ürünleri hakkında doğru tahmin yapmanın güçlü bir kaydını içeren bir pazar analisti olan Ming-Chi Kuo, iPad mini hattını tamamen yerinden edecek bir 7.9-inç iPad Pro da dahil olmak üzere birden fazla yeni iPad’in 2017’de piyasaya sürüleceğini öngördü. Bu, her iPad’in iPad Pro olarak markalanacağı anlamına gelir. Ayrıca, radikal bir şekilde yeniden tasarlanan şasi ve AMOLED paneli gibi “devrimci” değişikliklerin 2018’de olacağını öngörüyor.

Açıklamalarda de bu mini Pro Apple Akıllı Connector, dört hoparlörlü ses, dört mikrofon, DCI-P3 ile True Tone ekranı “Geniş Renk” desteği ve arka 12 megapiksel kamera alacağı sirküle var.

Bununla birlikte, iPad minis’in güncellenmekte olduğu ve mini 4’ün 2015’in sonundaki 12.9 inç ile aynı anda piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında bunun geçerliliği hakkında sorular var. Ayrıca Apple ürün yelpazesinin çoğunun şimdi Pro satırına düşük uçlu bir alternatif sunarak uyması fikri.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: