Whatshapp Güncelleme Gece Modu ios

ipadiphone.net

Whatshapp Güncelleme Gece Modu 2017

ipadiphone.net
ipadiphone.net

Arkadaşlar merhaba yeni bir haber aldık whatsapp güncelleme yapacak ve saat 20:00 den sonra gece moduna geçiyor yani ışık göz yoracak ifadeler gibi özelliklerde kısıtlamalara gidecek kısıtlama cümlesi olumsuz olsa da bu uygulamadaki kısıtlama cümlemiz bizlerin rahatlığı için olduğundan içiniz rahat olsun .

Bildiğiniz üzere whatsapp ücretsiz ve çok güzel bir mesajlaşma uygulamasıdır hakikaten iPad iPhone cihazımızda olmazsa olmazlardan olan bir uygulamadır. Whatsapp benzeri bir çok uygulama yapılmış olsa da whatsapp popülerliğini asala kaybetmemiştir. Ayrıca Whatsapp sürekli kendini güncelleyen geliştiren bir uygulama Görüntülü görüşme yapma video kayıt resim gönderme gibi bir çok özelliği bulunmaktadır.

Whatsapp da gif nasıl gönderilir yazımızı da okumanız tavsiye derim .

Whatsapp Tarihine Bakarsak Kayıtlı bilgiler aşağıdaki gibi ;

Whatsapp Uygulaması 2014 yılında Facebook tarafından  21 milyar dolara satın alındı ve  WhatsApp, uygulaması 1.2 milyar kullanıcısı var üstelik bu süre hızla artıyor.

Şimdi detaylara geçelim

Nedir bu Gece Modu ?

Bildiğiniz üzere iPad iPhone cihazlarımızda zaten böyle bir uygulama var ekran ışığını kapatabiliyoruz IOS özelliği olan Gece Modu  göz yorgunluğu problemiz olmuyor .

Whatsapp kullanıcılarının karşısına yeni özellikler ile çıkmaya devam ediyor. Bugün ortaya çıkan detaylar ile birlikte, mesajlaşma olayının kullanıcılarına sunacağı yeni özelliği oldukça çok konuşulacak.

Whatsapp kullanıcılara (apple ve android ) eğlenceli bir özelliği kullanıma sunmaya hazırlanan popüler mesajlaşma platformu Gece Modu ile farklı bir deneyime bizleri hazırlıyor.

Bugün çıkan detaylar ile birlikte Apple ve Android kullanıcılarının aklında soru işareti yapan bu Gece Modu, gece karanlığında gözümüze çarpan beyaz renkleri terse çevirecek olan bir özellik olarak bekliyorduk. Lakin, bu söylenenlerin ve bizim düşüncelerimizin çok dışında bir özellik geliyor.

Farklı en güzel iPhone ve iPad için En Popüler Uygulamalara App Store En İyi Uygulamalar Makalemize Bakabilirsiniz.

Whatsapp Gece Modu ilk Hangi cihazlarda olacak ?

ipadiphone.net
ipadiphone.net

WhatsApp Gece Modu 2017 ile gece karanlığında çekeceğiniz fotoğrafların çok daha net çıkmasını sağlıyor. Ayrıca bu özelliği gece karanlığında görüntülü konuşma yaparken de kullanabiliyorsunuz. Öncelikle IOS iPad iPhone kullanıcılarına geleceği tahmin edilen bu mod, kısa bir süre sonrada android kullanıcıları için de kullanılabilir duruma gelecek.

Arkadaşalr işte apple ipad iphone farkını bir kez daha burada görüyoruz :)Bu Yeni güncelleme sayesinde gece görüntülü konuşma yapamama sorunları da ortadan kalkmış olacak. Bu sayede gece de tüm sevdiklerinizle görüşebileceksiniz.

Değerli arkadaşlar eğer whatsapp ile alakalı iPhone Whatsapp Sorunu  yaşıyorsanız Makalemizi okuyabilirsiniz.

 

1 thought on “Whatshapp Güncelleme Gece Modu ios

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: