iOS 11.2.1

iOS 11.2 güncellemesi geldi  IOS 11.2 telefonlarımızda güncelleme yapabiliriz . Yenilikler neler ve neden güncelleme var bir bakalım.

 

Her iOS 11 sürümünde olduğu gibi, iOS 11.2.1 de iPhone 5S veya daha ileri bir sürüm, iPad mini 2 veya daha yenisi ve 6. nesil iPod touch veya sonraki sürümleriyle uyumludur.

Otomatik bir bildirim, iOS 11.2.1’e yükseltmenizi ister; ancak bunu herhangi bir sebepten almadıysanız, Ayarlar> Genel> Yazılım Güncelleştirmesine giderek elle tetiklenebilir Apple iOS beta test cihazlarını hatırla , güncellemenin görünmesi için cihazınızı açmanız gerekebilir .

Tüm iOS güncellemelerinin boyutları değişir (farklı özellikler / yamalar farklı cihazlar için geçerlidir), ancak iOS 11.2.1 daha küçük boyuttadır ve kabaca 70MB’dir. Bununla birlikte, iOS 11’e henüz güncelleme yapmadıysanız, iOS 11.2.1’in ‘iOS 11’ olarak listelenen büyük tekil bir güncellemeye alınacağını ve kurulum bittiğinde cihazınızın IOS 11.2.1 sürümünde olacağını unutmayın.

 

IOS 11.2’den farklı olarak, daha küçük iOS 11.2.1 hiçbir yeni özellik eklememekte ve önceki sürümde tanıtılan hataları düzeltmek için hızlıca dışarı atılmaktadır (evet, bu kısır bir çevre haline gelmiştir). Apple’ın bu sürüm notları şu şekildedir:

“IOS 11.2.1, Ev uygulamasının paylaşılan kullanıcılarına uzaktan erişimi engelleyebilecek bir sorun da dahil olmak üzere hataları giderir”

Kısa ve güzel. İyi haber şu ki bu düzeltme işe yarıyor gibi görünüyor. Ancak, her zamanki gibi, Apple elebaşı oynuyor. Bazı iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus kullanıcıları için tanıtılan kamera bulanıklığı hatası iOS 11.2 için iOS 11.2.1’de gizli bir düzeltme var ve potansiyel olarak, bazı kullanıcılar tarafından gördüğüm olumlu tepkiler var

Arkadaşlar özellikle kamera için düznelemeler yapılmış iyileştirmeler bu yönde. Bazı kamera hataları giderildi.

Bu alana reklam verebilirsiniz!