IOS 10.3.2’yi nasıl kurabilirim?

Güncelleme 15 Mayıs 2017: Apple, bazı hataları düzelten ve güvenlik geliştirmeleri yapan iPhone ve iPad için sadece iOS 10.3.2 sürümünü piyasaya sürdü. IOS 10.3.2’yi nasıl karşıdan indirebilirsiniz.

IOS 10.3.2’deki yenilikler
IOS 10.3.2, çeşitli hata düzeltmeleri ve güvenlik iyileştirmeleri ile birlikte gelir.
IPhone veya iPad’inizde Yazılım Güncelleme’yi kullanarak iOS 10.3.2’yi nasıl kurabilirsiniz?
Çoğu kişinin iOS 10.3.2’yi indirmenin en kolay yolu, doğrudan kendi cihazlarında kablosuz erişimdir. Hızlı, verimli ve yapmak kolaydır.

Yeni bir iCloud yedekiniz olduğundan emin olun. Ana ekranınızdan Ayarlar’ı başlatın. General’e dokunun. Yazılım Güncelleme üzerine dokunun.

ipadiphone

ipadiphone.net

İndirme ve Yükleme’ye dokunun. İstenirse, Parolanızı girin. Kayıt ve Şartları Kabul Et seçeneğine dokunun. Onaylamak için tekrar Kabul Et’e dokunun.

ipad iphone

    ipadiphone.net

İndirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır. Karşıdan yükleme hemen başlamazsa, bir uyarı görebilirsiniz: “Karşıdan yüklemeye hazırlanıyor.” Birkaç dakika verin ve indirme işlemi kısa süre içinde başlayacaktır. Mac’inizde veya Windows PC’nizde iTunes kullanarak iOS 10.3.2’yi nasıl kurabilirsiniz?

Aygıtınızda sınırlı alan varsa veya herhangi bir sebeple yazılım güncellemesi çalışmıyorsa, iTunes’u kullanarak güncelleyebilirsiniz. Yeni bir iTunes yedeklemeye sahip olduğunuzdan emin olun. Tüm şifrenizin ve diğer özel verilerinizin korunması için şifrelenmiş olmasını sağlayın. Mac’inizde veya Windows PC’nizde iTunes’u başlatın. IPhone’unuzu Yıldırım’a veya USB’den 30-pinli Dock kablosuna kullanarak iPhone’unuzu, iPad’inizi veya iPod touch’ınızı takın. Cihazın sekmesine gitmek için sol üst taraftaki cihaz simgesini tıklayın. Özet bölmesinde Güncellemeyi Kontrol Et’i tıklayın. İndirme ve Güncelleme’yi tıklayın Şartları ve Koşulları Kabul Etmek. İstenirse, iPhone veya iPad’inize Şifre Kodunu girin.

IOS 10.3.2 yayın sürümüne sahip olduğunuzdan nasıl emin olabilirim?

Geliştirici veya genel beta sürüm kullanıyorsanız, yapı numaraları farklıysa Apple size bir güncelleme yapabilir (yine de bunu kontrol ediyoruz). Herhangi bir nedenden dolayı başka bir şey çalışmazsa, sorun yaşamaya istekli iseniz, istediğiniz zaman bir güncellemeyi zorlayabilirsiniz: Yeni bir iTunes yedeklemeye sahip olduğunuzdan emin olun. Tüm şifrenizin ve diğer özel verilerinizin korunması için şifrelenmiş olmasını sağlayın. ITunes’u Mac’inizde veya Windows PC’nizde başlatın IPhone’unuzu Yıldırım’a veya USB’den 30-pinli Dock kablosuna kullanarak iPhone’unuzu, iPad’inizi veya iPod touch’ınızı takın. Cihazın sekmesine gitmek için sol üst taraftaki cihaz simgesini tıklayın. Özet bölmesinde Geri Yükle’yi tıklayın. Geri yüklemek istediğinizi onaylayın. Şartları ve Koşulları Kabul Etmek. İstenirse, iPhone veya iPad’inize Şifre Kodunu girin.

 

 

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!