Apple’ın Siri tabanlı akıllı hoparlör söylentileri

Bir Bakışta

  • Apple, akıllı ürünleri kontrol etmek, müzik dinlemek ve daha fazlasını yapmak için bir ana hub görevi görebilecek Siri entegrasyonu ile bir hoparlör sunan bir Amazon Echo yarışmacı üzerinde çalışmak üzere söyleniyor.

Dedikodulu Özellikler

  • Üstün ses ve mikrofon teknolojisi
  • Yüz tanıma
  • Siri entegrasyonu
  • IOS tabanlı işletim sistemi
  • Beats teknolojisinin bir biçimi
  • Örgülü dış cephe “Yağ” gövdesi

Siri Smart Hoparlör

Amazon Echo ve Google Home gibi AI özelliklerine sahip evde internet bağlantılı akıllı hoparlörler popülaritesi giderek artan ve en yeni teknoloji ürünü olmaya devam ediyor ve Apple, hoparlör alanına girmek ve konuşmacı alanına girmek için harekete geçmek zorunda kaldığı söylentileri ile duyuluyor. Rakip ürün.

Apple’ın Siri entegrasyonunu destekleyen Echo benzeri bir akıllı ev hoparlörü geliştirdiği söyleniyor. Cihaz hakkında söylenenlerin çoğu, Amazon Echo’ya benzer şekilde ses çıkarıyor; bununla müzik çalacak, sesli komut ve sorgulara yanıt verecek ve akıllı ev ürünlerini kontrol edeceklerini gösteren söylentileri var.

isim

Apple’ın konuşmacı olarak adlandırılabilecekleri konusunda sıfır söz var, bu yüzden daha çok şey duyana kadar, söylenen özellik kümesine dayanan Siri Akıllı Konuşmacı olarak bahsedelim.

Henüz ne denebileceği konusunda hiçbir ipucu yok ve bir adın tahmin edilmesi daha da zor çünkü hem yeni bir ürün gamı ​​hem de birincil işlevselliği henüz tamamen netleşmemiş bir ürün grubu.

dizayn

Duyduğumuz söylentilerin pek azı hoparlör tasarımına odaklanmış ancak bazen yaklaşan ürün sürümleri hakkında güvenilir bilgi paylaşan bilinen leaker Sonny Dickson, cihazın dahili olarak Mac Pro benzeri bir konkav üstü özelliğine sahip olacağını belirtti .

“İçinde Apple” ın birisi, cihazı dış mahreci örtmek için örgülü malzemeli Google Ev hoparlörü gibi cihazı “yağ” olarak nitelendirdiğini iddia etti.

 

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!