iPhone ve iPad için En iyi Ücretsiz Uygulamalar

ipadiphone.net

Güncelliğini en üst düzeye çıkarmak için en iyi ücretsiz iOS uygulamalarımız listemize revize edildik

Uygulamalar büyük işletmelerdir ve iOS’ün başarısının ana nedenlerinden biridir.

Android, Apple’ın mobil platformundan daha fazla birimi değiştirebilir, ancak App Store, üst düzey ses araçlarından en ileri eğitim olanaklarına kadar en iyi uygulamalardan birinin payı alır.

Ama bir şey harcamak istemediğinde ne alabilirim? Aslında, yükler; Seçimimizin de gösterdiği gibi fantastik ücretsiz iPhone ve iPad uygulamaları, fotoğraf serpiştirmekten müzik bestelemekten fitale ve dünyanın keşfedilmesine kadar her türlü görev için kullanılabilir.

Triposo: En iyi ücretsiz iOS seyahat rehberi

ipadiphone.net
ipadiphone.net

Weather Underground: En iyi ücretsiz iOS hava durumu uygulaması

ipadiphone.net
ipadiphone.net

Hava Yeraltı

Son rakamda yaklaşık bir milyar hava durumu uygulaması çaldı. Hava Yeraltı akıllı panel tabanlı bir yaklaşımla çörek üstüne yükselir. Önümüzdeki saat için tahmini ve yağış miktarını taramak istiyorsanız, ayarlanmışsınız demektir. Ancak, hava koşullarından etkileniyorsanız, hava kalitesini, UV rengini ve rüzgar hızını yarın öğleden sonra saat 22’de nasıl olacak gibi görmekten çekinmeyin biraz aşağı kaydırın ve ayrıntılar orada olacaktır. Aletler alırsın. Özelleştirme alırsın. Maalesef reklamlar alırsınız – ancak en az göze batmayan ve yılda 1.49 £ karşılığında nuked alınabilir.

Google Haritalar: En iyi ücretsiz iOS haritaları uygulaması

ipadiphone.net
ipadiphone.net

Apple başlangıçta kendi haritalarıyla ilgili bir karmaşa yaptı ve bugün bile kusurlu. Apple Haritalar uygulaması, yol tarifi için oldukça iyidir, ancak yürüyerek yürümek harika değildir ve ilgi çekici yerleri bulmakta fakir kalır.

Neyse ki, Google’ın alternatifi mükemmel, doğru ve uzun ve alışılmadık bir yolculuğa çıkmadan rotaları kontrol etmek için kullanışlı Sokak Görünümü’nü de içeriyor. Harita yığınlarını cihazınıza indirirseniz, zekice olarak da çevrimdışı çalışacaktır.

BBC iPlayer: En iyi ücretsiz iOS için TV uygulaması

ipadiphone.net
ipadiphone.net

BBC iPlayer, bazı diğer ağlardan exec’lerin yüzlerine bakmak ve bağırmak isteyen video yakalama uygulaması: LOOK! BU NASIL YAPILMALIDIR! Programlar bulmak kolaydır ve daha sonra oynatmak için canlı olarak (Wi-Fi veya 3G / 4G üzerinden) akışla veya cihazınıza indirilebilir. Ayrıca, BBC sizden nefret etmiyor ve böylece AirPlay üzerinden şovlar bir Apple TV’ye aktarılacak. Yine, diğer ağ yöneticilerine dikkat edin!

TuneIn Radio: En iyi ücretsiz iOS radyo uygulaması

ipadiphone.net
ipadiphone.net

Çok önce insanların radyonun sonunu öngördüğünü düşünmek eğlenceli, ancak orta çevrimiçi ikinci bir rüzgar buldu.

TuneIn Radio ile, 100.000 canlı radyo istasyonunun ve iki milyon podcast’in keyfini çıkarabilirsiniz. Çalıştırın ve iOS cihazınızı bir hoparlör platformuna yerleştirin; Şimdi kim bir DAB radyoya ihtiyaç duyuyor?

Skyview Free: En iyi ücretsiz iOS astronomi uygulaması

ipadiphone.net
ipadiphone.net

Geç saatlerde, genişletilmiş gerçeklik, ürpertici reklamcılık veya giyilebilir teknoloji ile eşitlenmiş durumdadır, ancak büyülü kullanımları da vardır. SkyView ile cihazınızı dışarıda götürebilir, gökyüzüne bakabilir ve baktığınız yıldızların ve gezegenlerin yerlerini tam olarak keşfedebilirsiniz. Dışarıda biraz soğuksa içten de aynı şeyi yapabilir veya gökyüzünü farklı zamanlarda ve tarihlerde kontrol eden biraz seyahat edersiniz.

FOTOĞRAF, SANAT VE TASARIM

Snapseed: En iyi ücretsiz iOS fotoğraf editörü

ipadiphone.net
ipadiphone.net

Fotoğrafların yaratıcı geliştirmeleri için Snapseed’i yenmek zor.

‘Siyah beyaz’ veya ‘eğim kaydır’ gibi bir düzenleme türü seçerseniz, uygulama size ayarlamalar yapmak için hareketli bir arayüz sunar. Ekranda sürükleme, odak noktalarını ve efektlerin gücünü tanımlar ve Snapseed’in sezgisel ve eğlenceli olmasını sağlar.

Ve 2. sürüm ile düzenlemeler tahribatsız, görüntülerdeki önemli değişiklikler için daha fazla kapsam ekliyor.

Retrica: En iyi ücretsiz iOS fotoğraf makinesi

ipadiphone.net
ipadiphone.net

IOS 7 itibariyle Kamera uygulaması sekiz canlı filtre kazandı, ancak Retrica’nın seçimi on yıllardır süren fotoğraf stillerini göz önüne alarak çok daha büyük oldu. Diğer araçlar vinyet, bulanıklık ve sınırları da içeren yaratıcılığı daha da artırıyor.

En sevdiğimiz özellik aralıklı süreölçeri, ard arda birkaç fotoğraf çekip bunları birlikte kullanıcı tanımlı bir düzen içerisinde dikerek paylaşabileceğiniz bir animasyon olarak oynatıyor.

Prisma: Fotoğrafları sanata dönüştürmek için en iyi ücretsiz iPhone uygulaması

ipadiphone.net
ipadiphone.net

Resim ve illüstrasyon için büyük bir hayranıysanız, ancak ‘zor işi yapıyor’ yelpazesini değil, Prisma, az çaba ve sanatı bir araya getiren büyülü bir düğmedir. Bir fotoğraf yükleyin, bir stil seçin ve saniye içinde Prisma galeri duvarına uygun bir şeyler sunacaktır. Arkadaşlarınızı Kandinskys’e çevirin ve sevimli evcil hayvan fotoğraflarını boyalı şaheserler haline getirin. Öyleyse, uygulamanın bir gün yüksek çözünürlüklü çıktı sunacağını umut edelim, böylece Prizma fotoğraflarını tuvallere basabilir ve yanında durursun, aptal, berfere ve şövale ile silahlandırılmışsın.

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: