App Store En İyi Uygulamalar

app store

App Store  2017 / 2018 Olmazsa Olmaz Uygulamalar

Değerli arkadaşlar merhaba bir uygulama araştırması ile tekrar bu makalede buluşuyoruz. iPhone veya iPad ürünlerimizde olmazsa olmaz uygulamalarını beraber inceleyelim. Muhatemelen bir çoğumuzun iPad veya iPhone ürününde bu uygulamalar vardır bir de detaylı olarak inceleyelim

a. Dropbox ; Bence bunların başında gelir çünkü kullanıcılara 2 gb kadar veri saklama alanı veriyor harika bir uygulama sırf bu özelliği için bile uygulama listemizde olabilir. Ayrıca verilerin taşınması kopyalanması ve paylaşılması gibi işlemleri kolaylaştırıyor ve farklı bir özellik refrans bulabilirseniz bu 2 gb veri saklama alanı ücretsiz artırılabiliyor.

dropbox uygulaması
dropbox uygulaması

b. Netflix: Arkadaşlar digital dünyada telefonunuza da yer verin cünkü bu özellik hakikaten tamn bir keyif , özellikle dizi olarak. Dizi veya film izlemenizi sağlayan bir app stroe uygualamasıdır. Amerika ve avrupada yayın yapan bir medyadır. Yayın amerika veya Avrupa olmasına rağmen Türkiyede de hizmet veriyor dizi veya film meraklısı iseniz mutlaka bu uygulama sizde olmalı .

app store netfilx
app store netfilx

c. Messenger : Facebook uygulamasının chatleşme uygulamasıdır bazen telefon da facebook adresinize vey facebook ta sayfanız varsa oraya gelen mesajlarda direk iPad veya iPhone  cihazınızda facebook uygulamanızdan görünmez bu durumda App Store uygulanmalarından Mesenger indirmeniz gerekiyor. Sesli bildirim ekrana düşen mesajları görebilme gibi özelliği olan olmazsa olmaz uygulamalardan birtanesidir.  

facebookchat
facebook mesenger

d. WhatsApp: Arkadaşlar günümüzde whatsapp kullanmayan veya duymayan yoktur az veya çok akıllı telefon kullanan kullanıcılar mutlaka bu uygulamayı bilir. Uygulama çok faydalı eğer evde veya işte wifi bağlantınız varsa demeyin keyfinize. 4G ile biraz fazla yakar ama sorun yok anlık mesajlaşma serviside denilebilir büyük firmalar iş görüşmelerini veya personellerinle iletişimi whatsapp uygulaması ile sağlıyor. iPhone whatsapp Sorunu başlıklı makalemizden sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz .

ipadiphone.net
ipadiphone.net

e. Snapchat: Bu uygulamada anlık durum paylaşıyoruz yani anlık resim anlık video gibi gerçekten oldukça yüksek kullanıcı sayısına sahipler. Ve bir çok arkadaş dost ve yakınlarımız anlık video ve resim paylaşımı yapıyolar . Haat erğelnceli animasyonlu resimler çekip ilginç veya komik hallerini fotoğrafalarına ve videolarına yansıtılıyorlar ayrıca en son snapchat snapmap özelliği ile yakınlarda bir güncelleme gerçekleştirdi . Snapchat yeni Özellik Snapmap başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

ipadiphone.net
ipadiphone.net

f. YouTube: Bir çok istatisliklere göre dünyanın en büyük video paylaşım birimidir en güzel uygulamalardan ve olmazsa olmaz uygulamalarımızdan bir tanesidir milyonlarca video var hepsi kategorize edilmiş ve milyonlarca video arasından istediğiniz müzik dizi fragmanları sinema fragmlanları bireysel kullanıcı videoları youtuberler gibi bir çok videoya ulaşabilirsiniz. App Store de en çok indirilenler listesindedir.

app store youtube
app store youtube

e. GmailGoogle’ın popüler e-posta servisi Gmail, yaygın olarak bilinen en popüler  App Store uygulamalarından biri. Gmail kullanıyorsanız kolaylıkla e-postalarınızı kontrol edebilir ve e-postalarınızla ilgili pek çok gelişmiş özelliğe sahip olabilirsiniz. Arşivleme, kategori etme ve özelleştirmek ve çok daha fazlasına Gmail hesabınız sayesinde ulaşabilirsiniz.

app store gmail
app store gmail

f. Google Maps: Google tarafından hizmete sunulmuş internet tabanlı oldukça gelişmiş haritalama sistemi olan Google Maps, artık bulanamayan adresler için iOS uygulamaları arasında vazgeçilmezlerden biri haline geldi. Dünyanın her yerinde ki şehir, mahalle, cadde, sokak detaylarına ulaşabildiğimiz Google Maps, iPhone ve iPad’lerin en popüler uygulamalarından biri olduğu tartışılmaz.

app store google maps
app store google maps

Facebook , Twitter , Instagram bunları bu listeye eklemiyorum arkadaşlar bunları zaten biliyor ve listenizde mutlaka vardır.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: