iPhone mi Samsung mu ?

ipadiphone.net

Değerli arkadaşlar merhaba , bu yazımızda kararsız kalan arkadaşlar için önerilerde ve cihazların karşılaştırması altında bilgiler sunacağız. Bir Apple iPhone Kullanıcısı olarak kesinlikle iPhone neden mi ? Kendime özgü iphoneyi bir öveyim 🙂

Değerli arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır iphone kullanıcısıyım daha önce farklı telefonlar ve işetim sistemi kulladım bundan daha önceki yıllarda nokia da kullandık elbet o dönemin nokiası ne ise bu dönemin iphonu daha ağır basıyor. Ben genelde web işleri ile uğraştıgım için kesinlikle hız bakımından iphone öneririm sayfalar menuler arası geçiş bir harika kesınlikle android teki gibi bir müded sonra doma yavaşlama olmuyor. Bana göre uygulamalar ve içerikler android telefonlara göre daha elit. Şarj sureside normal kullanımlara görede gayet iyi. şimdi araştırmalarımıza geçelim ve son kararınızı verin iki markanın en son modellerine bakalım

Samsung Galaxy S8 vs Apple iPhone 7: Hangisi en iyisi?

ipadiphone.net
ipadiphone.net

Apple ve Samsung yıllarca ve çok sayıda cihaz üretti

Ve Galaxy S8 bu eğilimi bir sonraki seviyeye taşıyor. Galaxy estetiğinin güçlü bir gelişmesi, Apple’ın son birkaç yıldır kurtulduğu türden ve son teknoloji ve göz kamaştırıcı görünümüyle doludur.

iPhone 7 kuşkusuz bugüne kadar Apple’ın en iyi sürümü, ama iPhone 8 bültenleri bu sonbaharda kadar Galaxy S8 ne kadar etkiler ? İşte Samsung’un yeni ürünü Apple’ın en yeni modeline karşı.

Samsung’un son ahize bir çentik  kaplıyor. Galaxy S8, daha uzun 5,8 inç ekran, üst ve alt kısımda çok az çerçeve (yanlarda hiçbiri yok) ve önünde herhangi bir fiziksel düğme bulunmayan, düz ekranlı bir versiyon bulunmuyor; muhteşem kavisli.

Alt tarafın yakınında camın arkasında basınca duyarlı bir ev düğmesi vardır (bekleme modundayken gösterilir), ancak gerçek  için gerekli olan fiziksel alanı kesmek, bu kesintisiz cepheden çarpıcı izlenimin satılmasına yardımcı olur. Arka tarafta, ana kameranın yanında parmak izi algılayıcısı bulacaksınız Note 7 ye benziyor.

Bir çok web sitesinde hep samsung övülmüş kamerasi tasarımı kullanım koşulları olarak .Ama her ne olursa olsun asla iphone den android işletim sisteminine beni kimse geçiremez bir çok apple kullanıcısı için bu kesin ve net bir karardır.

İki Telefonda Çok hızlı evet kabul ama android olması bana göre her zaman eksidir çünkü birmüddet sonra mutlaka sorun yaşarsınız. Ayrıca 2. el olarakta bakarsak iphoneler her zaman 2. el satımlarda samsunga göre daha karlıdır.

Bana göre Kazanan iPhone dir 🙂

 

 

1 thought on “iPhone mi Samsung mu ?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: