iPhone Aksesuarları BİM’de

iphone aksesuar

iPhone Aksesuarları Bimde Uygun fiyata

iPhone aksesuarları bim marketlerde uygun fiyata hatta neredeyse yarı fiyatına satılacak. BİM marketler zinciri bizleri şaşırtıyor ve teknoliji devleriyle anlaşmalar yapıyor. Daha Önce iPhone 7 ve PlayStation 4 gibi ürünler satarak bizleri şaşırtmıştı.

11 Ağustos itibarıyla iPhone ve iPad’in orijinal bağlantı kablosu ve kulaklığı BİM’de satılacak tarih 11 Ağustos bu fırsatı kaçırmayın.

Konu hakkındaki çıkan haber ;

Apple’ın 1 metre ve 2 metrelik bağlantı kablosunu (lightning) ürün grubuna koyacak. Bunun yanı sıra müşteriler, Apple’ın kablolu kulaklığı Earpods’u da BİM’de bulabilecek.

Ürünlerin fiyatları broşürdeki gibi.

iphone aksesuar
iphone aksesuar

Görüldüğü üzere 1 metrelik lightning kablo 40 TL, 2 metrelik lightning kablo ise 50 TL’den satışa sunulacak. Earpods için belirlenen fiyat ise 55 TL.

Özellikle 2 metrelik kablonun oldukça rağbet görmesi bekleniyor. Zira iPhone ve iPad’lerle birlikte gelen 1 metrelik lightning kablosu çoğu zaman kısa gelebiliyor. Bu anlamda 2 metrelik kablo daha kullanışlı olacaktır.

Bu ürünlerin Apple mağazalarındaki fiyatları ise şu şekilde:

  • Lightning kablo (1 metre) – 89 TL
  • Lightning kablo (2 metre) – 129 TL
  • Earpods kulaklık – 129 TL

Bim daha önce iPhone 7 Kasım ayında satışa sundu ve fiyat olarak ise 2.999 TL olarak Market tarihine geçti 🙂

Arkadaşlar eğer iphone veya ipad için akesuar problemi yaşarsanız iPad/iPhone Aksesuar Problemleri Konumuza Bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: