iPhone Aksesuarları Bimde Uygun fiyata

iPhone aksesuarları bim marketlerde uygun fiyata hatta neredeyse yarı fiyatına satılacak. BİM marketler zinciri bizleri şaşırtıyor ve teknoliji devleriyle anlaşmalar yapıyor. Daha Önce iPhone 7 ve PlayStation 4 gibi ürünler satarak bizleri şaşırtmıştı.

11 Ağustos itibarıyla iPhone ve iPad’in orijinal bağlantı kablosu ve kulaklığı BİM’de satılacak tarih 11 Ağustos bu fırsatı kaçırmayın.

Konu hakkındaki çıkan haber ;

Apple’ın 1 metre ve 2 metrelik bağlantı kablosunu (lightning) ürün grubuna koyacak. Bunun yanı sıra müşteriler, Apple’ın kablolu kulaklığı Earpods’u da BİM’de bulabilecek.

Ürünlerin fiyatları broşürdeki gibi.

iphone aksesuar

iphone aksesuar

Görüldüğü üzere 1 metrelik lightning kablo 40 TL, 2 metrelik lightning kablo ise 50 TL’den satışa sunulacak. Earpods için belirlenen fiyat ise 55 TL.

Özellikle 2 metrelik kablonun oldukça rağbet görmesi bekleniyor. Zira iPhone ve iPad’lerle birlikte gelen 1 metrelik lightning kablosu çoğu zaman kısa gelebiliyor. Bu anlamda 2 metrelik kablo daha kullanışlı olacaktır.

Bu ürünlerin Apple mağazalarındaki fiyatları ise şu şekilde:

  • Lightning kablo (1 metre) – 89 TL
  • Lightning kablo (2 metre) – 129 TL
  • Earpods kulaklık – 129 TL

Bim daha önce iPhone 7 Kasım ayında satışa sundu ve fiyat olarak ise 2.999 TL olarak Market tarihine geçti 🙂

Arkadaşlar eğer iphone veya ipad için akesuar problemi yaşarsanız iPad/iPhone Aksesuar Problemleri Konumuza Bakabilirsiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!