Apple Watch 2 Nike

ipadiphone.net

Apple Watch 2 Nike İncelemesi

 

Arkadaşlar merhaba , Apple ürünleri arasında bulunan Watch ürünün Nike incelemesini araştırdık sizler için bir takım özellikleri bu makalede yayınlıyoruz. Aslında ürün bir saat ama geliştirilmiş teknolji ile birleştirilmiş günümüze uyarlanmış bir saat ürünüdür.

ipadiphone.net
ipadiphone.net

Apple Watch 2 de bazı yükseltmeleri yaptı. Uzatılmış pil ömrü, GPS yetenekleri ve suya direnç ile gerçekten göz kamaştırıyor.

Apple istenilen bir çok  teknolojik gelişmeleri bir araya getirdi: Watch 2 ile su geçirmez olarak yeni bir tasarım, çalışanlarınızın izini sürmek için bir GPS yongası, yüzmede kullanabilen  ve çok daha hızlı bir işlemciyi alıyorsunuz.

Arkadaşlar neredeyse yanınızda sizle bir arkadaş bir yoldaş oluyor özellikle bu ürünü spor aktivitelerde kullanılıyor lakin gerçekten çok güzel bir ürün 50 metreye kadar suya dayanıklı bir ürün kalp atışı sensörü de var.

Bildiğiniz üzere iPhone cihazlarımızda da sağlık uygulamaları var fakat spor yapmak için evden çıktınız ve iphone telefonunuz evde kaldı merak etmeyin apple watch saatiniz yanızda varsa yürüyüş koşma ve bisiklet aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, saatiniz kolunuzdayken denizde havuzda  yüzme antrenmanı yapabilir, havuzda attığınız turları takip edebilirsiniz

Özelliklerden en öne çıkanı ise Apple’ın bugüne kadar ürettiği en parlak ekran sayesinde, ölçümlerinizi yoğun gün ışığı altında bile net bir biçimde görebilirsiniz.

Apple Watch Series 2, yerleşik GPS sayesinde, yürürken, koşarken veya bisiklete binerken katettiğiniz mesafeyi, hızınızı ve temponuzu hassas biçimde kaydeder. Telefonunuz yanınızda olmasa bile bazı kişiler gerçekten iphonenın sağlık uygulamalarını çok fazla kullanıyor . Yürüş koşme veya yüzmenizi  tamamladığınızda iPhone’unuza bakarak, gittiğiniz rotayı ve en hızlı nerede koştuğunuzu haritada görebilirsiniz.

Kalp Atış Hızı Sensörü

Arkadaşlar bu özellik gerçekten süper . Ürününüzde Antrenman uygulamasını kullandığınız süre boyunca özel bir sensör sürekli olarak kalp atış hızınızı ölçer size bilgi verir.

ipadiphone.net
ipadiphone.net

Suya Dayanıklı Tasarım

50 metre suya dayanıklı tasarıma sahip Apple Watch Series 2 ile, denize, havuza ve hatta küvete girerken bile saatinizi güvenle takmaya devam edebilirsiniz. Hoparlör konusunu da şöyle öyle bir teknolji yapmışlar ki hoparlörünüz etkilenmiyor bozulmuyor.

Antrenman Uygulaması

Yüzme, bisiklete binme, koşu ve bisiklet bandı spor aleti gibi 12 farklı antreman birtanesini seçip ardından hedef belirtiyorsunuz . İstediğiniz antremanı yapıp ürün hareketlerinizi doğru biçimde ölçüyor. 5 adede kadar aynı anda ölçüm yapabiliyor koşunuz sporunuz otomatik olarak durdurabilirsiniz..

ipadiphone.net
ipadiphone.net

Arkadaşlar ayrıca airpods kullanabilirsiniz. Airpods çözümleri bağlantı kurma makalemiz için tıklayın

 

AirPods Özelliği

Saatinizden kablosuz olarak müzik dinleyebilirsiniz. Apple ürünü AirPods, saatinizle otomatik olarak eşleşir. Böylece, iPhone telefonunuz olmadan da koşu spor yapabilirsiniz şarj sorunu olmaz tüm gün şarj yeterli oluyor, siz sporu bitirmediğiniz ve müzik dinlemek istediğiniz sürece kulaklığınızı kullabilirsiniz.

Apple Watch Nike

Özelliği ise spor kordon olmasıdır. Nike Spor kordonun amacı hafif bir yapıda ve delikli olması sebebiyle bileğin daha fazla hava almasını sağlıyor.

ipadiphone.net
ipadiphone.net

Nike+ Run Club uygulaması.

Amatör veya  profesyonel bir koşucu olun, Nike+ Run Club uygulaması koşu deneyiminizi her zamankinden daha iyi hale getirmek süper eklenti . Arkanızda sizi motive eden milyonlarca koşucu ve her adımınıza rehberlik eden uzmanlarla daha ileriye ve daha hızlı gidecek, bunu yaparken de daha çok eğleneceksiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: